Kolejne przecieki na temat nowych "Gwiezdnych wojen". Wielka trójka: Rey, Finn i Poe

Zdjęcie do nowej części "Gwiezdnych wojen" ruszają już w lutym, tymczasem serwisy filmowe donoszą: na ekranie będzie jeszcze więcej Rey, Poego i Finna, a więc kluczowych postaci dla nowej trylogii.
Dzień bez doniesienia na temat kolejnej części "Gwiezdnych wojen" to dzień stracony. Co zrobić, "Przebudzenie Mocy" bije kolejne rekordy i ma już na koncie prawie dwa miliardy dolarów ze sprzedaży biletów (dla porównania: przychód najbardziej kasowego filmu w historii, "Avatara", wyniósł przeszło 2,7 mld). Doniesienia na temat nadchodzącego epizodu są zatem na wagę złota nie tylko dla fanów, ale i producentów.

Co tym razem? Wiadomo już, że twórcy kują żelazo póki gorące i rozwijają wątki, które publiczność zna i które już przypadły jej do gustu. Właśnie nanoszone są poprawki na scenariusz, przed zdjęciami zaplanowanymi na luty.

I jak wynika z doniesień branżowych mediów, jeszcze więcej miejsca na ekranie mają dostać postaci odgrywane przez Daisy Ridley, Johna Boyegę i Oscara Isaaca, czyli odpowiednio filmowych Rey, Finna i Poego. Poza tym wiadomo już, że w nowej odsłonie gwiezdnej sagi pojawią się dwie nowe kobiece postaci, a także nieujawniony jeszcze czarny charakter - zagra go Benicio Del Toro.Czekacie na "Gwiezdne wojny"? Najpierw zobaczcie "Loopera"

Oczywiście zmian czy mniej lub bardziej zaskakujących decyzji w odniesieniu do "Przebudzenia Mocy" może być więcej, zwłaszcza że za reżyserię kolejnej części nie odpowiada już J.J. Abrams, tylko Rian Johnson, reżyser oraz scenarzysta, który pracował m.in. przy serialu "Breaking Bad" i zasłynął przede wszystkim jako twórca skromnej, ale bardzo dobrze przyjętej produkcji sci-fi "Looper - Pętla czasu". Dla porównania: budżet "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" wynosił 200 mln dolarów, "Loopera" - raptem 30 mln.Premiera kolejnej części "Gwiezdnych wojen" pierwotnie zaplanowana została na maj 2017 roku, ostatecznie producenci przesunęli ją na grudzień przyszłego roku. Wcześniej - w grudniu 2016 roku - do kin ma trafić spin-off serii "Rogue One", czyli historia brawurowej kradzieży planów Gwiazdy Śmierci przeprowadzonej przez rebeliantów.

Zdjęcie Star Wars. Klasyczna trylogia Zdjęcie Film: Star Wars. Trylogia IV-VI Zdjęcie TURTLE BEACH Star Wars
Star Wars. Klasyczna trylogia Film: Star Wars. Trylogia I... TURTLE BEACH Star Wars
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (18)
Kolejne przecieki na temat nowych "Gwiezdnych wojen". Wielka trójka: Rey, Finn i Poe
Zaloguj się
 • Oceniono 20 razy 18

  Ups.....Autorom artykułu umknęła wczorajsza wiadomość ze premiera VIII Epizodu przesunięta została na grudzień 2017. Proponuję przeglądać inne portale zanim napiszemy jakąś bzdurę szczególnie w tak ważnej kwestji dla fanów jak data premiery

 • gravediggaz71

  Oceniono 2 razy 2

  premiera będzie w grudniu, nie w maju

 • pracownia-biurko

  Oceniono 30 razy 2

  Looper dobrze przyjęty??
  Czy po tegorocznym bojkocie oscarów przez czarnoskórych, też i ten film będzie oprotestowany, bo za mało w nim pozytywnych, czarnych bohaterów (anyway - czarny trooper? No litości!). Wiadomo, że jest taki wymóg :-)
  Ech, gdzież te wspaniałe produkcje z Clintem E., w których po ulicach grasowali czarni gangsterzy... Teraz pokazać tę prawdę to lepiej od razu się zabić, zanim poprawna politycznie swołocz nie rozstrzela medialnie człowieka.

 • Oceniono 3 razy 1

  Ups.....Autorom artykułu umknęła wczorajsza wiadomość ze premiera VIII Epizodu przesunięta została na grudzień 2017. Proponuję przeglądać inne portale zanim napiszemy jakąś bzdurę szczególnie w tak ważnej kwestji dla fanów jak data premiery

 • junk92508

  Oceniono 27 razy -1

  Jakby to powiedzieć VII część to była ostatnia na której byłem w kinie.

  To było tak słabe że tęskniłem za Jar Jar Binksem i Ewokami.

 • matriks57

  Oceniono 6 razy -2

  Jakby to powiedzieć VII część to była ostatnia na której byłem w kinie,brak yody i innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX