Nowe "Gwiezdne wojny" w kinach później niż zapowiadano. Chodzi o konkurencję z "Avatarem 2"?

"Star Wars: Episode VIII" ma nową datę premiery. Film nie pojawi się w kinach w maju 2017, jak pierwotnie zakładano. Ósmy epizod "Gwiezdnych wojen" zobaczymy dopiero w grudniu 2017.
Studio Lucasfilm nie podało oficjalnej przyczyny zmiany daty premiery. Nie wiemy, czy zaważyły względy artystyczne czy może finansowe. " Przebudzenie Mocy" miało premierę w grudniu, nie musiało konkurować z innymi blockbusterami, przez co zgromadziło imponujące zarobki. Pod koniec 2017 roku ma jednak zadebiutować inny wielki kinowy tytuł - "Avatar 2".

Pozostałe spekulacje dotyczą prac nad scenariuszem - reżyser i scenarzysta Rian Johnson ma dopracować opowieść o bohaterach, których poznaliśmy w "Przebudzeniu Mocy". Niedawno pojawiły się informacje, że do " Rogue One: A Star Wars Story" zaangażowano Christophera McQuarrie, który ma poprawić scenariusz tego tytułu. "Rouge One" z Felicity Jones w roli głównej pojawi się na naszych ekranach w grudniu 2016.

Jesteś fanem "Gwiezdnych Wojen" na dużym ekranie? Zobacz książki >>Więcej o:
Komentarze (10)
Nowe "Gwiezdne wojny" w kinach później niż zapowiadano. Chodzi o konkurencję z "Avatarem 2"?
Zaloguj się
 • wchodzidziedzicpruski001

  Oceniono 35 razy 13

  Byłem wczoraj ....brak sensu Luke wyjechał i wszystko pierdyknęło.:) Rebelianci ( oprócz pilotów ) wyglądają jak armia budionnego ( te ich stroje:) Następca Vadera po zdjęciu maski drewniany .A pamiętam I trzy części jak z każdej wychodziłem z rozdziawioną gębą :) Fakt że teraz mam 40

 • kocurxtr

  Oceniono 1 raz -1

  to było do przewidzenia
  poczekamy zobaczymy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX