Disney: jubileusz 92-lecia legendarnej wytwórni w niezwykłym wideo [ZOBACZ]

92 lata animacji Disneya w 92 sekundy - takie wideo dla wszystkich wielbicieli filmów animowanych przygotował Disney. Wszystko z okazji rocznicy przybycia Walta Disneya do Los Angeles.
Walter Elias Disney oraz jego brat Roy przybyli do Los Angeles i zaczęli działalność, która do dziś znana jest jako Walt Disney Pictures. Najlepsze produkcje studia z jego 92 lat działalności zostały zaprezentowane w 92-sekundowym wideo, które trafiło na profil Disneya na Twitterze.

Można tam oglądać zarówno fragmenty klasycznych dzieł: "Królewna Śnieżka", "Kopciuszek", "Bambi", "Fantazja", jak i nowsze produkcje - zarówno te z lat 90., jak i "Krainę lodu". Wszystko przy akompaniamencie "Starchild" Thomasa Bergersena.Drugim opublikowanym przez Disneya filmem jest time-lapse pokazujący pracę jednego z animatorów - Erica Goldberga. Na naszych oczach powstają takie postaci jak Olaf z "Krainy lodu" czy dżin z "Aladyna".

Więcej o:
Komentarze (3)
Disney: jubileusz 92-lecia legendarnej wytwórni w niezwykłym wideo [ZOBACZ]
Zaloguj się
  • frajtak

    Oceniono 11 razy -5

    Straszne.... to, co ta wytwórnia zrobiła z klasycznymi bajkami i baśniami, infantylizując je do granic wymiotu, nie mieści się w głowie. I jeszcze te rysunki - czarna kreska obwódki i kolorowe wypełnienie. Bueeeee.... No a mediałorker, pisząc ten tekst, powinien pomyśleć... 92 lata to nie żaden wielki jubileusz... Hahahahahaa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX