Kate Winslet w końcu przyznała to, o czym od dawna wiedzą już wszyscy fani filmu "Titanic"

Kate Winslet w rozmowie w programie "Jimmy Kimmel Live" przyznała, że na dryfujących drzwiach znalazłoby się miejsce także dla Jacka. To całkiem sensacyjne wyznanie, biorąc pod uwagę, jak długo aktorka nie wypowiadała się na temat tej sceny.
Niemal 20 lat po premierze "Titanica" Kate Winslet otwarcie przyznała to, o czym od dawna wiedzą już wszyscy fani filmu Jamesa Camerona: Rose mogła uratować Jacka.

Chodzi oczywiście o końcowe sceny, w których Jack Dawson robi dla ukochanej Rose miejsce na dryfujących drzwiach, natomiast sam zostaje w oceanie i zamarza na śmierć. O tym, że na drzwiach było wystarczająco miejsca dla dwóch osób, wiedzą wszyscy. Poświęcono temu nawet odcinek programu "Pogromcy mitów".

Kate Winslet po wielu latach w końcu przyznała, że jej bohaterka pozwoliła Jackowi umrzeć. Do tego istotnego wyznania doszło podczas wizyty w programie "Jimmy Kimmel Live". Oto fragment show:

Więcej o:
Komentarze (46)
Kate Winslet w końcu przyznała to, o czym od dawna wiedzą już wszyscy fani filmu "Titanic"
Zaloguj się
 • extrafresh

  Oceniono 65 razy 65

  Jak teraz żyć?
  No jak?

 • vontomke

  Oceniono 47 razy 39

  jestem w szoku

 • socrates11

  Oceniono 48 razy 38

  Niestety, aktorzy - ani widzowie - nie są ekspertami od dryfujących drzwi, a wy przedstawiacie świetną zresztą aktorkę i bardzo sympatyczną osobę jako władną rozstrzygnąć kwestię tego czy Jack zmieściłby się na dryfujących drzwiach. W mojej ocenie bowiem... drzwi obciążone 2 osobami zanurzyłyby się na ok. 10cm w lodowatej wodzie i wtedy czas przetrwania skróciłby się bardzo mimo że pozostałby wyższy niż dla osoby prawie całkowicie zanurzonej w wodzie. Tego nie wzięliście pod uwagę kochani...

 • keyser.soze

  Oceniono 33 razy 33

  Potrzebny jest ekspert od np. od wędlin zeby to wyjaśnił.

 • Cichy Fragles

  Oceniono 34 razy 30

  Ktoś to kiedyś policzył i wyszło, że drzwi nie utrzymałyby ich obojga na powierzchni, więc tak czy siak Leo miał przerąbane.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 23 razy 23

  Dodatkowo niedawno okazało się, że Han Solo strzelał pierwszy- życie nie ma już sensu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX