Hity Perfectu, Maanamu, T.Love, Lombardu i Kinga Preis w "#WSZYSTKOGRA". Jest zwiastun musicalu!

Pełna optymizmu historia, choreografia Agustina Egurroli. I kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory, Jonasza Kofty, Marka Grechuty. "#WSZYSTKOGRA!" - musical z polskimi przebojami w kinach już 6 maja!
Dobre piosenki opowiadają ciekawe historie. Musical "Mamma Mia!" z przebojami zespołu ABBA miał fanów na całym świecie. Ale nad Wisłą inne piosenki - te rodzimych wykonawców - były jeszcze większymi przebojami. A najlepsze z nich nic nie straciły na aktualności.

Teraz w filmie "#WSZYSTKOGRA" będziemy mogli usłyszeć hity Perfectu, Maanamu, T.Love, Lombardu w nowym brzmieniu. A także kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego. Nie zawieść ma także historia opowiadana w filmie Agnieszki Glińskiej - pełna optymizmu i pozytywnej energii.

Trzy kobiety podejmą walkę o rodzinny dom

"#WSZYSTKOGRA" opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Do filmu Glińskiej choreografię opracował Agustin Egurrola. A za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Paweł Edelman. Wszystko wskazuje na to, że to musical, na który od dawna czekali polscy widzowie. Będziemy mogli się przekonać w kinach już 6 maja.Więcej o:
Komentarze (6)
Hity Perfectu, Maanamu, T.Love, Lombardu i Kinga Preis w "#WSZYSTKOGRA". Jest zwiastun musicalu!
Zaloguj się
 • foxx

  Oceniono 4 razy 4

  Uwielbiam słuchać, gdy śpiewa Pani Kinga! Gdy przypomnę sobie "Tomaszów".... Ech!..

 • marcin5050

  0

  na pierwszy rzut oka West Side Story nie przebije

 • o90

  0

  Czyli okazuje sie ze w Polsce nie ma autora ktory potrafi napisac piosenki na musical. Trzeba zrobic The Best of listy przebojow 50 lecia zeby skleic knota. Kiedys bylo Metro...

 • shego

  Oceniono 1 raz -1

  POLSKIEGO

 • danuel

  Oceniono 31 razy -25

  O ja p****. Jeśli to ma być taki sam szajs jak mama mija to ja podziękuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX