Oscary 2016: Bukmacherzy obstawili wygranych. I już wiemy, czy DiCaprio dostanie statuetkę

Według bukmacherów najmniej zaskoczyć powinny statuetka przewidziana dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. A Alejandro González Inárritu? Ma szanse na Oscara za najlepszą reżyserią drugi rok z rzędu? Jaki film będzie najlepszy?
Bukmacherzy nie pomylili się w zeszłym roku, typując, że największe szanse na Oscara w kategorii najlepszego filmu ma "Birdman", i nie powinni pomylić się także w tym roku. Obstawiają, że zwycieży... "Zjawa" Alejandro González Inárritu. Tak, taki scenariusz wydaje się całkiem możliwy. Ale Ladbrokers.com podaje kurs 4/9, a to znaczy, że prawdopodobne są także inne rozwiązania. Jak kolejne filmy w zestawieniu podawane są "Spotlight" i "The Big Short".Inárritu ma większe szanse na statuetkę w kategorii najlepszego reżysera. Reżyser znajduje się na pierwszym miejscu w zestawieniu Ladbrokers.com z kursem 1/10, czyli notą dającą większe szanse na wygraną niż w przypadku kategorii najlepszego filmu.

Oscar powędruje do Leonardo DiCaprio?

W tym roku wszyscy zadają sobie przede wszystkim pytanie, czy będzie to przełomowy rok dla Leonardo DiCaprio w staraniach o nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej. I wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Przekonani są o tym także bukmacherzy. DiCaprio znajduje się na pierwszym miejscu w zestawieniu najbardziej prawdopodobnych zwycięzców w kategorii aktora pierwszoplanowego z kursem 1/100. A to wskazuje, że konkurencji właściwie nie ma.

A najlepsza aktorka? Tu krytycy i bukmacherzy są zgodni. Statuetkę powinna dostać Brie Larson za rolę w filmie "Pokój". Jej notowania według Ladbrokers.com to 1/25. Nota świadczy o tym, że nie jest to jedyne możliwe rozstrzygnięcie, ale jej szanse nadal są duże. - Aktorka najprawdopodobniej lada moment dostanie Oscara, zwłaszcza że gra tak, jak Akademia uwielbia - prezentuje się w wersji pobrzydzonej, kompletnie pozbawiona makijażu, z uwypuklonymi wszelkimi niedoskonałościami cery - pisze o występie Larson w recenzji filmu "Pokój" Marek Kuprowski.

Brie Larson dostanie Oscara? "Zagłębiała się w mroczne rejony, ale była w stanie to kontrolować" >>Jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze werdyktu Amerykańskiej Akademii Filmowej w pozostałych kategoriach według bukmacherów? Jest prawdopodobne, że statuetkę otrzyma Sylvester Stallone za drugoplanową rolę w filmie "Creed: narodziny legendy". Zwyciężyć może także Alicia Vikander w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej za kreację w "Dziewczynie z portretu". A jak będzie naprawdę dowiemy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Która produkcja dostanie Oscara dla najlepszego filmu?
Więcej o:
Komentarze (28)
Oscary 2016: Bukmacherzy obstawili wygranych. I już wiemy, czy DiCaprio dostanie statuetkę
Zaloguj się
 • acototak

  Oceniono 22 razy 18

  Bukmacherzy nie obstawiają.

 • ver.bus

  Oceniono 5 razy 5

  "Bukmacherzy obstawili wygranych. I już wiemy, czy DiCaprio dostanie statuetkę"

  Po pierwsze bukmacherzy nie obstawiają, a po drugie jak wiecie czy DiCaprio dostanie Oscara, to proszę to napisać :)
  (A nie jutro: "Dobrze obstawialiśmy.." albo "A jednak się pomyliliśmy..."

 • aniechtowas

  Oceniono 2 razy 2

  no to wyglada, ze Leo znowu oskara nie dostanie.

 • dillinger79

  Oceniono 1 raz 1

  a to bukmacherzy dają Oskary czy akademia ?

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy 1

  Goowno wiecie- wy co najwyżej znacie wyniki obstawiania.

 • ozoo

  Oceniono 29 razy 1

  W coraz słabszych produkcjach oskarowych pojawił się film wybitny, jedyny który zostanie zapamiętany na lata : MAD MAX. Ale wszyscy bredzą o nudnej jak flaki z olejem Zjawie

 • gangaseiro

  Oceniono 16 razy 0

  Caprio przekroczyl nawet swoje własne możliwości i zagral te role wręcz wspaniale i b.przekonujaco.Oscara ma jak w banku.Za role wybitna i za caloksztalt...

 • kolombo7

  Oceniono 5 razy -1

  A mnie nie interesuje kto dostanie Oskara. Nie wiem, po co robić w Polsce takie halo na pierwszej stronie w związku z jakimiś Oskarami. My mamy swojego Oskara - Kolberga.

 • leneas

  Oceniono 1 raz -1

  Spotlight chyba będzie miał pod górkę
  zdalaodpolityki.wordpress.com/2016/02/28/spotlight-trudny-temat-dla-katolika/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX