Gwiazdy Hollywood "załamane" zwiastunem "Ghostbusters" [WIDEO]

Od niedawna możemy oglądać pierwszy pełny zwiastun filmu "Ghostbusters. Pogromcy duchów". Trailer nie spotkał się z dobrym przyjęciem internautów. Dlatego tego typu przeróbka była tylko kwestią czasu.
Użytkownik serwisu YouTube, DrMachakil, zmontował "reakcje" gwiazd Hollywood na zapowiedź nowej odsłony kultowych "Pogromców duchów". Oczywiście nie mogło zabraknąć łez i rozpaczy. Oryginalny trailer "Ghostbusters" zebrał w serwisie YT bardzo dużo "kciuków w dół". Mamy nadzieję, że to tylko złe dobrego początki.

Oto reakcja hollywoodzkich gwiazd na zwiastun filmu " Ghostbusters. Pogromcy duchów":"Ghostbusters. Pogromcy duchów" trafią do polskich kin 15 lipca 2016. W filmie w reżyserii Paula Feiga główne role grają Kristen Wigg, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Kate McKinnon oraz Chris Hemsworth.Więcej o:
Komentarze (7)
Gwiazdy Hollywood "załamane" zwiastunem "Ghostbusters" [WIDEO]
Zaloguj się
  • fuczang-0_0

    Oceniono 11 razy 5

    A ja się pytam - gdzie Chinka? Murzynka jest, a inne nacje? Film jest rasistowski, bo to, że mają bazę w budynku chińskiej restauracji podkreśla tylko przedmiotowe traktowanie Chińczyków, a w szerszym kontekście - Azjatów. No, ale Amerykanie zawsze tak mieli...

  • heresy

    Oceniono 5 razy 1

    czemu macie nadzieję, że to tylko złe dobrego początki? Powrót do tej serii to skok na kasę, a zabawa w tolerancję wygląda żenująca. Trailer prezentuje się, jak większość nijakiego, taśmowo produkowanego chłamu z USA. Szkoda oryginału, bo stare filmy ogląda się z nostalgią. Teraz wszystko przykryte efektami i humorem niskich lotów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX