Fani wiedzą już, kto powinien zagrać nowego Bonda. A ich wybór jest... zaskakujący

"Nazywam się Bond. Jane Bond. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. (Przepraszam, nie wiem, kto przygotował plakat, ale jest świetny)" - napisała Gillian Anderson na Twitterze.
Daniel Craig odrzucił ofertę zagrania w dwóch kolejnych filmach za 68 mln funtów - poinformował ostatnio "Daily Mail". Ta informacja potwierdza domysły, że "Spectre" może być ostatnim filmem z Craigiem w głównej roli.

Zakłady bukmacherów świadczą, że nowym Bondem zostanie Tom Hiddleston, znany z "Avengersów" i "Thora". Aktora mogliśmy zobaczyć ostatnio w filmie "Crimson Peak. Wzgórze krwi". Niedawno pojawiły się także informacje, że Hiddleston był widziany z Samem Mendesem, reżyserem "Skyfall" i "Spectre".

Ale fani serii wydają się oczekiwać zupełnie innego biegu wydarzeń. Swoje głosy oddawali na Twitterze, oznaczając wpisy #NextBond. W tym głosowaniu ogromną popularnością cieszy się Gillian Anderson, którą międzynarodowa publiczność poznała w roli Dany Scully w serialu "Z Archiuwm X". Aktorka występowała także m.in. w filmach "Upadek" i "Hannibal".

Gillian Anderson pomysł się bardzo podoba

A jak sama zainteresowana zareagowała na wytypowanie jej do roli Bonda? Z entuzjazmem! "Nazywam się Bond. Jane Bond. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. (Przepraszam, nie wiem, kto przygotował plakat, ale jest świetny)" - napisała aktorka na Twitterze.

Wśród kandydatów do roli Bonda obok Toma Hiddlestona wymienia się Idrisa Elbę. Jeśli to ten aktor wcieli się w postać agenta Jej Królewskiej Mości będzie to pierwszym czarnoskórym odtwórcą tej postaci. Chyba, że spełnią się oczekiwania fanów, którzy głosowali na Anderson na Twitterze.Zdjęcie James Bond 007 James Bond 007 woda toaletowa dla mężczyzn 75ml Zdjęcie James Bond 007 kosmetyczka Zdjęcie Film: Skyfall
James Bond 007 James Bond 0... James Bond 007 kosmetyczka Film: Skyfall
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info