Fani wiedzą już, kto powinien zagrać nowego Bonda. A ich wybór jest... zaskakujący

"Nazywam się Bond. Jane Bond. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. (Przepraszam, nie wiem, kto przygotował plakat, ale jest świetny)" - napisała Gillian Anderson na Twitterze.
Daniel Craig odrzucił ofertę zagrania w dwóch kolejnych filmach za 68 mln funtów - poinformował ostatnio "Daily Mail". Ta informacja potwierdza domysły, że "Spectre" może być ostatnim filmem z Craigiem w głównej roli.

Zakłady bukmacherów świadczą, że nowym Bondem zostanie Tom Hiddleston, znany z "Avengersów" i "Thora". Aktora mogliśmy zobaczyć ostatnio w filmie "Crimson Peak. Wzgórze krwi". Niedawno pojawiły się także informacje, że Hiddleston był widziany z Samem Mendesem, reżyserem "Skyfall" i "Spectre".

Ale fani serii wydają się oczekiwać zupełnie innego biegu wydarzeń. Swoje głosy oddawali na Twitterze, oznaczając wpisy #NextBond. W tym głosowaniu ogromną popularnością cieszy się Gillian Anderson, którą międzynarodowa publiczność poznała w roli Dany Scully w serialu "Z Archiuwm X". Aktorka występowała także m.in. w filmach "Upadek" i "Hannibal".

Gillian Anderson pomysł się bardzo podoba

A jak sama zainteresowana zareagowała na wytypowanie jej do roli Bonda? Z entuzjazmem! "Nazywam się Bond. Jane Bond. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy. (Przepraszam, nie wiem, kto przygotował plakat, ale jest świetny)" - napisała aktorka na Twitterze.

Wśród kandydatów do roli Bonda obok Toma Hiddlestona wymienia się Idrisa Elbę. Jeśli to ten aktor wcieli się w postać agenta Jej Królewskiej Mości będzie to pierwszym czarnoskórym odtwórcą tej postaci. Chyba, że spełnią się oczekiwania fanów, którzy głosowali na Anderson na Twitterze.Zdjęcie James Bond 007 James Bond 007 woda toaletowa dla mężczyzn 75ml Zdjęcie James Bond 007 kosmetyczka Zdjęcie Film: Skyfall
James Bond 007 James Bond 0... James Bond 007 kosmetyczka Film: Skyfall
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (114)
Fani wiedzą już, kto powinien zagrać nowego Bonda. A ich wybór jest... zaskakujący
Zaloguj się
 • div00

  Oceniono 101 razy 57

  "M" ma zagrać Antek Macierewicz a "Q" Mariusz Kamiński, samego Bonda prezydent DUDA. Reżyseria Jarosław Kaczyński, dźwięk Jarosław Selin, kostiumy z broszką premier Szydło!

 • swiatlo

  Oceniono 72 razy 22

  Najlepszy Bond na dzisiejsze czasy: czarna muzułmańska transseksualna lesbijka. Walcząca o prawa imigrantów przeciwko nikczemnej ksenofobii i rasizmowi.

 • marteneden

  Oceniono 38 razy 18

  Większość komentarzy tu totalnie nie na temat - z tyłka. Craig był świetnym Bondem. To dobry aktor z niezłym warsztatem i świetnym, żeby nie powiedzieć wreszcie rewelacyjnym przygotowaniem fizycznym. I wcale się nie dziwię, że nadal go chcą. A forumowi znawcy piszą dla pisania jakiś bełkot. Coraz mniej merytoryki tu. Jak nie dziecinada, to oczywiście hejt i politykierstwo. Ogarnijcie się wreszcie ludzie.

 • dra-h

  Oceniono 55 razy 15

  Jane Bond zamiast Jamesa Bonda będzie równoznaczne z urżnięciem kurze złotych jaj. Może i taki film się nawet sprzeda, ale to będzie koniec tej marki.

 • lum99

  Oceniono 16 razy 14

  wicepremier Gliński zapowiadał jakieś superprodukcje.. poddaję pomysł pod rozwagę - niechże to będzie sklonowany przez ekspertów zespołu smoleńskiego żołnierz wyklęty, genetycznie odporny na broń elektromagnetyczną i liberalną propagandę. zamiast astona martina dosiadający araba z janowa, wyposażony w bondowskie gadżety typu prezesowy taborecik z miesięcznicy, dający odpór ciemiężącemu biedną Polske lewacko-żydowsko-islamskiemu reżimowi z Brukseli.. nucący bogurodzice i popijający żuborówkę, niezmieszaną wycinką puszczy

 • white_lake

  Oceniono 22 razy 12

  rzuciłam okiem na zdjęcie i myślałam, że Małgorzata Rozenek zagra

 • rabingoldblatt

  Oceniono 39 razy 9

  JAMES BOND - marka, która kosztuje krocie i promowanie jakiejś Jane to finansowe i intelektualne nieporozumienie.

  Tom Hiddleston - dowód, ze jednak można zarżnąć markę kosztującą krocie:))

  Idris? Czemu nie - jedynie bedzie trzeba wykombinować, że James to nie zawsze ten sam James a jedynie pseudonim agenta. Bo jednak pewne różnice do poprzednich 24 filmów byłoby widać:))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX