Reżyser "Dnia świra" wraca po sześciu latach przerwy z nowym filmem. W obsadzie Marcin Dorociński

Aktor Marcin Dorociński zamieścił wpis, w którym zdradził, że reżyser Marek Koterski przygotowuje się do nakręcenia nowego filmu. Znamy jego tytuł oraz nazwiska gwiazd, które w nim zagrają.

Marcin Dorociński udostępnił zdjęcie ze scenariuszem, na którego pierwszej stronie możemy zobaczyć tytuł najnowszej produkcji Marka Koterskiego - "7 uczuć". Nie wiemy jeszcze, czego będzie dotyczyć fabuła filmu, możemy natomiast wywnioskować, że wystąpi w nim właśnie Dorociński (w roli "Aldka").

Aktor w poście oznaczył również nazwiska innych gwiazd, które mają pojawić się w obsadzie. Są to Andrzej Chyra, Robert Więckiewicz, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Michał Koterski, Małgorzata Bogdańska, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski, Edyta Herbuś, Izabela Dabrowska, Marta Chodorowska, Łukasz Simlat i Gabriela Muskała. Jak dodał Dorociński w jednym z komentarzy - to jeszcze nie koniec obsadowych aktualności.

Jak zaznaczył aktor na końcu wpisu - scenariusz nowego filmu Koterskiego jest genialny, reszta jednak owiana jest tajemnicą.

Pod postem Dorocińskiego pojawiła się fala pozytywnych komentarzy fanów oraz oczywiste pytania - kto tym razem wcieli się w rolę Adasia Miauczyńskiego, czyli kultowej już postaci wykreowanej w filmach Koterskiego. W gorących słowach o zbliżającej się produkcji filmu wypowiedziało się także kilkoro wspomnianych aktorów.

Marek Koterski jest znany m.in. z nakręcenia takich filmów jak "Nic śmiesznego", "Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i "Baby są jakieś inne". Nie wiadomo, póki co, kiedy ruszą zdjęcia do "7 uczuć" oraz kiedy można się spodziewać kinowej premiery.

A teraz zobacz:

Więcej o:
Komentarze (23)
Reżyser "Dnia świra" wraca po sześciu latach przerwy z nowym filmem. W obsadzie Marcin Dorociński
Zaloguj się
 • wentyl77

  Oceniono 16 razy 14

  Wspominają "Baby..." na poziomie przeciętnego teatru telewizji, a nie wspominają np. "Domu wariatów", z jedną z lepszych kreacji Kondrata. To niby nic ale powtarza się, i denerwuje to niedocenianie.

 • Art De

  Oceniono 16 razy 14

  "Dzień świra"- najlepszy film Koterskiego, który mnie inspiruje.

 • janbar22

  Oceniono 10 razy 6

  Gimme good movie, please!!! Dzieñ świra przeraża co raz bardziej trafnością. Obejrzę jeszcz 10 razy i nadal będzie aktualny, trafny, świeży. Ale chciałbym czegoś równie wielkiego!!

 • art_102

  Oceniono 8 razy 4

  Pazurę to mógł sobie darować. Nie dosć, ze wciąż gra tą samą manierą, to jeszcze jego żenujące wypowiedzi. Facet jest spalony...

 • Klaudia Świtoń

  Oceniono 14 razy 4

  Zamiast p. Dorocińskiego bardziej chciałbym zobaczyć p. Marka Kondrada... może kiedyś jeszcze się doczekamy tego wspaniałego aktora w kolejnej kultowej, niezapomnianej roli

 • apollo1966

  Oceniono 4 razy 2

  Wielki mistrz kina współczesnego.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 2 razy 2

  Może zaskoczyć, "Baby..." były bardzo refleksyjne, jeśli pan Koterski dalej rozwija swoje myślenie w tym kierunku, to możemy być zdziwieni. Byle nie był to film w 7 częściach.

 • pawlaka12

  Oceniono 14 razy 0

  " Reżyser "Dnia świra"... "
  Kiedyś ludzie mieli imiona i nazwiska.
  Dzisiaj człowiek, to: "pracownik na kasie nr 5 w markecie sieci X przy ulicy Kwiatowej nr 5".
  Widać, według GW reżyser to taki sam wyrobnik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX