"Lejdis" - o kobietach dla kobiet

Zdjęcia do spotu reklamowego komedii amoralnej "Lejdis" - żeńskiej odpowiedzi na "Testosteron" - odbyły się w poniedziałek 7 stycznia w Multikinie na warszawskim Ursynowie.
Podobnie jak w przypadku "Testosteronu" twórcy filmu uznali, że film o czterech niezwykłych kobietach - granych przez Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę, Edytę Olszówkę i Izabelę Kunę - musi być reklamowany w niezwykły sposób.

- Pierwsze pokazy fokusowe filmu "Lejdis", które zrobiliśmy dla wyselekcjonowanych grup, reprezentujących interesującą nas publiczność, pokazały, że nasza nowa komedia doskonale trafia do ludzi młodych, a zwłaszcza - niezależnie od wieku - do kobiet, które identyfikują się z bohaterkami - mówi producent "Lejdis" Andrzej Saramonowicz. - W reklamie telewizyjnej zwracamy się właśnie do tej części polskiej widowni.

- Od niepamiętnych czasów nie było u nas filmu, w którym kobiety byłyby podmiotem swoich działań, a nie jedynie dopełnieniem męskiego świata - dodaje reżyser Tomasz Konecki. - "Lejdis" to film, w którym kobiety rządzą. Nie boją się przy tym głośno mówić ani o tęsknotach na miłością, ani o erotycznych oczekiwaniach. Nasze bohaterki są równie aktywne i przedsiębiorcze, co współczesne polskie kobiety.

W komedii amoralnej "Lejdis" - która zagości na polskich ekranach od 1 lutego - obok wymienionych wyżej aktorek zagra gwiazdorska obsada męska: Robert Więckiewicz, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz i Jan Englert.

Pierwsze spoty reklamowe "Lejdis" pojawią się w telewizji w połowie stycznia.