Najchętniej do kina chodzimy na...polskie seriale

Dziś opublikowany polski box office ostatniego weekendu przynosi kilka niespodzianek. W Stanach rekordy popularności bije film akcji "Skarb narodów 2". Tymczasem w Polsce więcej widzów wybrało się do kina na "Jeszcze raz" - komedię romantyczną z serialowymi aktorami i reżyserem.
Mimo że "Jeszcze raz" zbiera bardzo złe opinie krytyków i widzów , to właśnie ten film zarobił w polskich kinach najwięcej podczas minionego weekendu. Tym samym polska produkcja przegoniła nawet "Skarb narodów: Księgę Tajemnic", który jest na szczycie box office'u w Stanach.

Dobrze radzi sobie również inna polska produkcja: "Ranczo Wilkowyje". Fabułę "Rancza" oparto na podstawie popularnego serialu.

Na liście największych hitów nie mogło zabraknąć animacji dla dzieci: tym razem jest to premierowy "Don Chichot" oraz "Film o pszczołach" cieszący się niesłabnącą popularnością już od prawie dwóch miesięcy.

Powodzenie "Jeszcze raz" nie powinno dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę, że reżyser filmu jest równocześnie reżyserem serialu "M jak miłość".