"Drag Me to Hell" bez Ellen Page

Młoda gwiazdka zrezygnowała z udziału w najnowszym filmie Sama Raimiego.
Nie wiadomo dokładnie dlaczego Page wycofała się z obsady horroru (nieoficjalnie mówi się, że nie spodobała jej się ostateczna wersja scenariusza), ani kto zastąpi aktorkę na planie. Horror "Drag Me to Hell" ma być historią mężczyzny, na którym ciąży bardzo dziwna klątwa. Zdjęcia mają ruszyć za kilka tygodni.

Page wystąpi wkrótce w dwóch nowych produkcjach. W maju wejdzie na plan filmu "Peacock". Będzie to thriller psychologiczny. Ellen zagra tu młodą samotną matkę, która będzie starała się pomóc swojemu sąsiadowi cierpiącemu na rozdwojenie jaźni. W mężczyznę z problemami wcieli się Cillian Murphy ("Śniadanie na Plutonie"). Za kamerą stanie Michael Lander.

21-latka weźmie też udział w obrazie "Whip It" w reżyserii Drew Barrymore. Film powstanie na motywach powieści "Derby Girl", którą napisała Shauna Cross. Page wcieli się w dziewczynę, którą zafascynuje jazda na wrotkach.

4 kwietnia do polskich kin wejdzie film "Juno", za rolę w którym Ellen została nominowana do Oscara. Tytułowa Juno to młodziutka dziewczyna, która dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą swojej przyjaciółki postanawia znaleźć bezdzietne małżeństwo, które zechce adoptować jej dziecko.