Zdjęcia do "Kierowcy" zakończone

Christopher Lambert, Agnieszka Grochowska, Magdalena Mielcarz - to tylko niektóre gwiazdy, które wzięły udział w produkcji dramatu sensacyjnego "Kierowca". Wczoraj padł ostatni klaps na planie filmu.
Akcja filmu rozgrywa się nocą w Warszawie. Studentka Ania (Agnieszka Grochowska) dorywczo pracuje jako kierowca ekskluzywnej limuzyny. Pewnej nocy, wożąc francuskiego biznesmena Devereaux (Christopher Lambert), staje się świadkiem obsesyjnego uczucia między jej klientem a młodą Polką - Katarzyną. W dodatku sama przypadkowo wplątuje się w kryminalną historię, mogącą zaważyć na losach nie tylko jej najbliższych, ale nawet na własnym życiu.

W "Kierowcy" zagrali także Piotr Adamczyk, Adam Ferency, Anna Przybylska.

Film jest kolejną, międzynarodową produkcją Ozumi Films Marianny Rowińskiej. Firma została założona we wrześniu 2004 roku. Jej profil to produkcja obrazów dokumentalnych oraz fabularnych i reklam. Specjalizacją Ozumi są produkcje zagraniczne.

Autorem zdjęć do filmu został jeden z najwybitniejszych hollywoodzkich operatorów Bill Butler, nominowany do Oscara za zdjęcia do "Lotu nad kukułczym gniazdem". Butler pracował także przy: "Szczękach", "Rozmowie", "Grease", "Rocky II".