Polski "Diabeł ubiera się u Prady"

Ruszyły zdjęcia do komedii romantycznej "Miłość na wybiegu"
Film wyreżyseruje Krzysztof Lang ("Papierowe małżeństwo", "Prowokator", "Magda M.").

W rolach głównych zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Karolinę Gorczycę, Urszulę Grabowską, Sonię Bohosiewicz, Izę Kunę, Tomasza Karolaka, Annę Guzik, powracającą po latach Barbarę Brylską oraz wschodzącą gwiazdę kina hiszpańskiego Enrique Alcidesa.

"Miłość na wybiegu" będzie pierwszym polskim filmem przedstawiającym świat mody od kuchni. Na ekranie zobaczymy powszechnie znane ikony świata mody: projektantów, modelki, jak również stałych bywalców pokazów. Zdjęcia realizowane będą w Polsce i w Turcji.

Reżyser, Krzysztof Lang, o filmie: "Ma to być fajny, dzisiejszy obraz przeznaczony dla ludzi chcących zobaczyć trochę innego, nieznanego im świata. Zajrzeć za kulisy mody. Taki trochę nasz Diabeł ubiera się u Prady, tylko z rodzimymi elementami".

Niespełna dwudziestoletnia Julia (Karolina Gorczyca) przyjeżdża do Warszawy na studia. Przypadek sprawia, że zostaje zauważona przez właścicielkę znanej agencji modelek, Marlenę (Urszula Grabowska), dzięki której, pomimo początkowych oporów, wchodzi w końcu przebojem w świat mody. Na swojej drodze spotyka młodego, znanego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński), który uosabia dla niej wszystkie negatywne cechy nowopoznanego świata. Jednak pracując z nim bliżej podczas wspólnej sesji zdjęciowej w Turcji dostrzega, że bardzo się myliła. Ich uczucie rozkwita, jednak po powrocie zostaje poddane poważnej próbie. Marlena od dawna po kryjomu kocha się w Kacprze. Zagrożona przez zrodzone w Turcji uczucie opracowuje ze swoją przyjaciółką, naczelną ekskluzywnego magazynu kobiecego (Iza Kuna), misterną intrygę mającą na celu zniszczenie rodzącego się związku.

W pozostałych rolach zobaczymy Sonię Bohosiewicz jako asystentkę Marleny, Tomasza Karolaka jako prezesa firmy zamawiającej sesję zdjęciową w Turcji, Annę Guzik jako szefową konkurencyjnej agencji modelek, Barbarę Brylską jako przyjaciółkę i mentorkę Julii i Enrique Alcidesa jako choreografa, przewodnika Julii po świecie mody.