Chupacabra nowym Shrekiem?

Producent Shreka przymierza się do realizacji nowego filmu. Tym razem będzie to historia o tajemniczego potwora chupacabry.
Chupacabra jest stworem tajemniczym - nikt nie udowodnił jej istnienia, ale w sieci można znaleźć liczne zdjęcia i rysunków domniemanej chupacabry. Na przykład takie:Niewykluczone, że już niedługo dość paskudna chupacabra stanie się filmowym bohaterem popularniejszym od Shreka. Producent wszystkich "Shreków", John H. Williams, podpisał umowę o współpracę z niedawno powstałym studiem Vanguard Comics. Studio ujawniło swój pierwszy filmowy projekt: będzie to horror pt. "Illegal Aliens". Główny bohater to sceptyczny reporter tabloidu. Ma on zbadać w Teksasie przyczyny tajemniczych ran, które pojawiają się na bydle hodowlanym. W czasie śledztwa dziennikarz trafia na trop chupacabry...

Chupacabra wystąpiła już w kilku dziwacznych horrorach ( "El Chupacabra", pseudo-dokument "Legend of Chupacabra", "Night of the Chupacabra"), ale może jej wielka chwila dopiero nadejdzie wraz z najnowszym dziełem twórcy "Shreka".