Hilary Swank: Francuzki nie tyją

Hilary Swank wyprodukuje film na podstawie bestsellerowej książki ?Francuzki nie tyją. Sekret jedzenia dla przyjemności?
Ciasteczka, czekoladki, wino nieustannie kuszą dbające o figurę panie. Otóż Francuzki nie tyją, chociaż nie odmawiają sobie tych smakołyków. Cud natury? Dobre geny? Jak to się dzieje, że pomimo kalorycznej diety Francuzki pozostają szczupłe? Jeżeli jeszcze nie przeczytaliście bestsellerowego poradnika "Francuzki nie tyją. Sekret jedzenia dla przyjemności" Mireille Guiliano, już wkrótce znajdziecie na te pytania odpowiedź w jego ekranizacji.

Książka Guiliano przetłumaczona została na 40 języków. Autorka proponuje sposób na piękną figurę niewymagający od kobiet specjalnych wyrzeczeń. Guiliano zwraca uwagę na to jak ważne jest, aby jedzenie przynosiło nam przyjemność. Piękna kobieta w kuchni to jak wiedzą wszyscy, którzy widzieli "Życie od kuchni"z Catherine Zeta-Jones, dobry temat na film. Nic więc dziwnego, że producenci postanowili zdobyć prawa do ekranizacji "Francuzki nie tyją. Sekret jedzenia dla przyjemności".

Udało się to firmie produkcyjnej należącej do Hilary Swank, która też nie tyje - przypomnijcie ją sobie chociaż w niedawnym "PS Kocham Cię". Aktorka, znana najbardziej z oscarowych ról w "Nie czas na łzy" i "Za wszelką cenę", prawdopodobnie zagra również główną rolę w produkowanym przez siebie filmie. Będzie to romantyczna komedia o menedżerce firmy produkującej szampana. Miejmy nadzieje, że i zabawa będzie szampańska.