Ben Affleck w komedii twórcy Beavisa i Butt-Heada

Ben Affleck zagra ścigającego karetki prawnika w komedii "Extract" Mike'a Judge'a
Pamiętacie dwóch nie grzeszących inteligencją, ale za to przezabawnych, uzależnionych od MTV kumpli Beavisa i Butt-Heada? Otóż jednym z tych, którzy powoływali Beavisa i Butt-Heada do życia, był Mike Judge - aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Mike Judge zrobił między innymi takie komedie jak "Życie Biurowe" z Jennifer Aniston, czy "Idiokracja", której współscenarzystą był Etan Cohen. Teraz Judge pracuje nad filmem "Extract".

Najnowszy film Judge'a będzie opowiadał o właścicielu fabryki ekstraktów kwiatowych (Jason Bateman, znany np. z "Juno") i jego problemach życiowych. Bohater będzie musiał radzić sobie ze zdradzającą go małżonką i redukcjami etatów w fabryce. Ostatnio w hollywoodzkich filmach popularnością cieszy się postać bezwzględnego, ścigającego karetki pogotowia prawnika. Tak ma być rola Sachy Barona Cohena w filmie "Accidents", w taką też postać wcieli się Ben Affleck w filmie Judge'a.

Affleck to jak na razie największa gwiazda filmu, może przyciągnie on większą ilość widz na "Extract" i dzięki temu film będzie bardziej doceniony niż poprzednie komedie Judge'a. Reżyser jest zarówno scenarzystą i producentem tego projektu. Po takim wszechstronnym twórcy możemy spodziewać się pierwszorzędnego poczucia humoru, biorąc pod uwagę, że był on również scenarzystą wielu odcinków kultowego show komediowego "Saturday Night Live". Lubisz chodzić do kina? Co tydzień możesz dostawać premiery kinowe prosto na Twoją skrzynkę