Antyscjentolodzy chcą uratować Katie Holmes

Antyscjentologiczna organizacja Anonymous zapowiada protesty podczas premiery broadwayowskiej sztuki, w której zagra Katie Holmes
Debiut Katie Holmes na scenie teatru brodwayowskiego - Gerald Schoenfeld Theatre - zapowiadany jest już na październik. Aktorka ma zagrać w sztuce Arthura Millera "All My Sons". Premierze będą prawdopodobnie towarzyszyć protestu przeciwko Scjentologii, które zapowiada grupa Anonymous.

Katie Holmes zaczynała swoją karierę aktorską jako gwiazda popularnego serialu "Jezioro marzeń". Stała się ulubienicą mediów, gdy została żoną najbardziej zaangażowanego scjentologa Toma Cruise'a. Wychodząc za mąż Holmes zmieniła wyznanie na scjentologiczne.

Grupa Anonymous liczy już około 9000 członków protestujących w maskach rodem z filmu scence fiction "V jak vendetta". Tacy zamaskowani antyscjentolodzy mają znaleźć się na widowni podczas premiery spektaklu "All My Sons". Rzecznik grupy powiedział: Nie chcemy doprowadzić do zamknięcia "All My Sons". Nie dysponujemy taką władzą. Dodał, że pragną jedynie wydobyć Katie zanim będzie za późno. Ich sposób wydaje się dość mało przemyślany, może tylko dodatkowo zestresować debiutującą w teatrze aktorkę i wzbudzić jej niechęć do grupy Anonymous.

Głównym bohaterem sztuki "All My Sons" jest Joe Keller. Mężczyzna kocha swoją rodzinę i jest gotowy poświęcić dla niej wszystko. Podczas drugiej wojny światowej stracił jednego z synów. Jednak jego żona wierzy, że Larry nie umarł i skrywa przez ponad trzy lata wiedzę o przestępstwie, którego dopuścił się Joe. Sztuka powstała w 1947 roku, a rok później została zekranizowana przez Irvinga Reisa. Możesz co tydzień dostawać informacje o premierach kinowych!