Kup sobie Batmobil

Marzyliście kiedyś, żeby przejechać się po naszych dziurawych ulicach Batmobilem? Nakręca Was myśl o możliwości strzelenia z zamontowanego w nim karabinu maszynowego w kierunku denerwujących kierowców? Ta oferta jest właśnie dla Was.

Dokładna kopia wehikułu z 1989 roku zostanie sprzedana na aukcji w Las Vegas w najbliższy weekend. Batmobil skatalogowany pod numerem 764 czeka na swojego nabywcę. Jeśli więc w przerwie pomiędzy drugim śniadaniem i lunchem macie wolną chwilę, skoczcie do Las Vegas i zalicytujcie. Bilet wstępu to tylko 10 dolarów, a jeśli chcecie uczestniczyć w aukcji, to będziecie musieli dopłacić jeszcze 50. Batmobil może kosztować trochę więcej, ale dla chcącego nic trudnego.

Wystawiający auto na sprzedaż zapewniają, że wystawiony na aukcję Batmobil jest wierną - co do ostatniego szczegółu - kopią filmowego samochodu. Ma zamontowany miotacz płomieni, a także karabiny maszynowe (tego nie wiadomo, ale być może amunicja do nich będzie gratis... wiadomo natomiast, że niżej podpisany wykazał się ignorancją - szczegóły w komentarzach :) ). O innych szczegółach dotyczących aukcji i sprzedawanego Batmobilu możecie przeczytać TUTAJ.

WIĘCEJ O ORYGINALNYM POSIADACZU BATMOBILU

Quentin - quentin.blox.pl

Więcej o: