He will NOT be back? Schwarzenegger odwołał Terminatora 5

Po separacji z żoną i ujawnieniu tożsamości jego kochanki i faktu posiadania nieślubnego dziecka aktor ?skoncentruje się na sprawach osobistych?.
Wkrótce po tym jak Arnold Schwarzenegger zakończył kadencję na stanowisku gubernatora Kalifornii zapowiedział swój powrót na kinowe ekrany. I to nie byle jaki, bo w piątej części cyklu o Terminatorze, który miał wyreżyserować twórca "Szybkich i wściekłych 5" Jason Li.

W wydanym dziś oświadczeniu były aktor i gubernator ogłosił jednak, że ważniejsza jest w tym momencie jego rozsypująca się rodzina.

Kilka dni temu Schwarzenegger ogłosił separację z żoną po tym, jak dowiedziała się o istnieniu jego 13-letniego syna, owocu pozamałżeńskiego związku z 50-letnią obecnie pomocą domową.

Oświadczenie pozbawia fanów nadziei również na inne, zapowiedziane przez Schwarzeneggera produkcje: "Gubernator skupi się teraz na sprawach prywatnych, na skutek czego zmuszony jest odwołać swoje dotychczasowe zobowiązania filmowe m.in. Cry Macho, Terminatora i inne projekty".

Wśród tych projektów jest również użyczenie głosu głównej postaci w serialu animowanym "The Governator", o oddanym ojcu rodziny, który wiedzie podwójne życie jako superbohater.