Hoffman, 3D i plejada gwiazd. "Pięć milionów jak nic" [NOWY TRAILER]

Od wczoraj w sieci można podziwiać najnowszy trailer do zapowiadanego na jesień filmu Jerzego Hoffmana ?Bitwa Warszawska 1920?. To przełomowy film - pierwszy w Europie zrealizowany w zaawansowanej technologii 3D.
Najnowsza superprodukcja Jerzego Hoffmana kosztowała 27 mln złotych. Zaangażowała największe gwiazdy polskiego kina i zaawansowaną, stereoskopową technologię 3D. Nic dziwnego, że Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF liczy na równie spektakularne wyniki box office i miała powiedzieć w Gdyni: "Pięć milionów widzów jak nic".

- Nasze 3D jest intensywne, widza zaatakuje jednocześnie wiele atrakcji - mówi o swoim najnowszym filmie reżyser Jerzy Hoffman. Ich próbkę można podziwiać w najnowszym, drugim trailerze filmu zaprezentowanym we wtorek:Najnowszy trailer zdaje się mocniej eksponować wątek miłosny dwójki głównych bohaterów granych przez Broysa Szyca i Nataszę Urbańską (przy okazji zauważyliśmy w roli księdza udzielającego im ślubu Łukasza Garlickiego, znanego ostatnio z Projektu Warszawiak). Wcześniejszy kładł raczej nacisk na wątek bitewny.

W postaci historyczne w superprodukcji wcielają się m.in.: Daniel Olbrychski (Marszałek Józef Piłsudski), Wiktor Zborowski (gen. Charles de Gaulle), Marian Dziędziel (gen. Tadeusz Rozwadowski), Zbigniew Zamachowski (Maciej Rataj). Na ekranie zobaczymy również Adama Ferencego, Ewę Wiśniewską, Michała Żebrowskiego i Aleksandra Domagarowa (Bohun z "Ogniem i mieczem"). Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak.

Dumka 2?

Tymczasem Orkiestra Sinfonia Varsovia rozpoczęła nagrywanie muzyki do filmu pod kierunkiem kompozytora Krzesimira Dębskiego. Piosenkę promującą film zaśpiewają Natasza Urbańska i Borys Szyc. - Jest melodyjna, i łatwo wpada w ucho - ocenia aktor.

Jej tytuł brzmi: "Śpiewka 1920". Czy komuś przypomina pamiętną "Dumkę na dwa serca" Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka? Nieprzypadkowo, bo "Śpiewka" również jest owocem współpracy Krzesimira Dębskiego i Jacka Cygana, do epopei Hoffmana ("Ogniem i mieczem").

"Film o jednej z największych bitew w dziejach świata wejdzie do kin 30 września 2011 roku. 26 września w Teatrze Wielkim odbędzie się uroczysta premiera.

Więcej o:
Komentarze (39)
Hoffman, 3D i plejada gwiazd. "Pięć milionów jak nic" [NOWY TRAILER]
Zaloguj się
 • brena76

  Oceniono 6 razy 6

  Hoffman... to mówi wszystko, kto widział Ogniem i Mieczem, będzie wiedział czego się spodziewać... z trailerów wynika, że czeka nas niezły gniot... mieszanka ckliwego seriala i taniej batalistyki...

 • freedomfist

  Oceniono 4 razy 4

  Krótka ocena: Gdzie w tych zwiastunach naturalizm gdzie poprawny montaż ( np na początku zajawki uwypuklony element wojny po czym scena z Nataszą w rytm melodii tam tam -toż to idiotyzm ) gdzie są zastosowane filtry -Jak zwykle w naszych produkcjach piękne barwne kadry -zabija to iluzje dzieła filmowego Gdzie gra aktorska z fragmentów uwidacznia się laurkowy charakter aktorskiego rzemiosła. Moja rada dla twórców tego obrazu Zerknijcie na pierwsze lepsze produkcje HBO czy AMC (Np Gra o Tron czy the killing) i nawet bezczelnie skopujcie 10 % klimatu,kompozycji kadru - elementu naturalizmu To przy waszym budżecie praktycznie nic nie kosztowało w stosunku do tamtych produkcji.....

 • prezes_tysiaclecia

  Oceniono 4 razy 4

  Belfry pogonią dziatwę do kin. Będzie murowany sukces!

 • kelob3

  Oceniono 4 razy 4

  Daniel w roli glownej-nie ide.

 • pl2512

  Oceniono 3 razy 3

  Olbrychski i Linda? Hehehe, nie dziękuję!
  ładny ten kawałek kiedy Linda z Olbrychskim stoją jak kukły w mundurach paradnych przed frontem w jakimś wywoskowanym samochodziku. Od razu czuć szajs, syf i tandetę na kilometr! Czy Hoffman widział jakiekolwiek fotografie z tego okresu?

 • Gość: xxx

  Oceniono 5 razy 3

  o kur.... ale gniot!

 • Gość: Misio

  Oceniono 2 razy 2

  Ja rozumiem, ze to jest jakiś pastisz? Bo prawda to nie może być.

 • 0x0001

  Oceniono 2 razy 2

  Naszych filmowcow nalezy wyslac do naszych tworcow gier na kurs robienia trailerow. Dawno nie widzialem tak nudnego zwiastuna, wstyd.

 • miroo

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe czy ta superprodukcja będzie przepełniona katolickim mesjanizmem i fałszywym rozumieniem wymyślonego przez Dmowskiego określenia "cud nad wisłą".

  ciekawe czy pokażą maryję co rzekomo broniła Polski przed bolszewikami?
  ciekawe czemu tego nie zrobiła w 1945....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX