Nowy singiel Kamp! bez limitów. Oldskulowy klip z Erykiem Lubosem

Piosenka ?Cairo? w oryginalnym wykonaniu i trzech remiksach była przez dwa tygodnia dostępna tylko w sklepie Beatport. Teraz można kupić ją także w innych serwisach
"Cairo" to pierwszy singiel electro-popowego tria z Łodzi wydany przez zachodnią wytwórnię. Konkretnie - cenione niezależne wydawnictwo D.I.S.C.O. Texas.

Wcześniejsze single i EP-ki Tomek, Radek i Michał wypuszczali we własnym netlabelu Brennnessel. Mimo wciąż nietypowej jak na Polskę formę publikowania muzyki, piosenki docenili dziennikarze radiowi, krytycy i publiczność; a Kamp! stał się chyba najpopularniejszym polskim zespołem bez płyty.

Piosenka "Cairo" miała premierę 9 września. Nagranie zremiksowali Moullinex, Jbag i Social Disco Club. Przez dwa tygodnie można je było kupić wyłącznie w olbrzymim sklepie internetowym Beatport. Singiel wszedł nawet do pierwszej dziesiątki w kategorii "indie dance / nu disco / electronica". Od piątku można go kupować także u konkurencji, m.in. w Juno. Oba sklepy stanowią główne źródło zaopatrzenia didżejów na całym świecie.

W teledysku promującym "Cairo" wystąpił Eryk Lubos. Obraz powstał nakładem pracy łódzkiego tandemu filmowego: reżysera Marcela Sawickiego i producenta Macieja Szafnickiego ze studia filmowego Szafa Gra.

Te wspaniałe krajobrazy to nie Las Vegas rodem z "MacGyvera" czy "Drużyny A", ale wnętrza motelu Odyseja w Rzgowie.Chłopaki z Kamp! nie próżnują także jako wydawcy. Ze strony Brennnessel można już pobrać EP-kę Biernaskiego "Red or Blue". Biernaski wcześniej wydał już w tym netlabelu EP-kę "Leaving My World" pod pseudonimem Michell Phunk. Jego muzyka to bardzo taneczne połączenie electro, synth-popu i disco. Na jego nowej EP-ce zaśpiewali Bunio z Dick4Dick i Igor z Adre'n'Alin.