"Dżungla" - filmowy klip GrubSona już w sieci

"Brakuje nam prądu" - to stwierdzenie, które kilkakrotnie przewija się przez "Dżunglę", czyli czwarty singiel promujący topowy "Holizm" GrubSona. Muzyka to dzieło DJ-a BRK. Chórki śpiewa Marcelina. W klipie zagrał m.in. Włodek "Paprodziad" Dembowski z zespołu Łąki Łan. Sprawdź efekty tej kolaboracji!
"Brakuje nam prądu, znów, rozładowani przez miejską dżunglę, licznik wskazuje miłości minimum, potrzeba paliwa, bo inaczej świat runie" - śpiewa GrubSon w refrenie "Dżungli". Jak mantrę słowa te powtarza w tle, obecna już w "Jednej z planet", Marcelina. I bynajmniej nie chodzi tu o energię elektryczną, benzynę czy ropę. Czym dla GrubSona jest prąd,

co mu go odbiera i skąd wzięła się "miejska dżungla"? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w teledysku.Podobnie jak w przypadku "Złotej kuli" i "Jednej z planet", za realizację obrazka odpowiada Michał Jagiełło. Współautorem scenariusza i współreżyserem iście filmowego klipu jest sam GrubSon. Charakteryzacją aktorów zajęła się Jovanka Czarnik. W rolach głównych wystąpili: GrubSon, Kamila Matyszczak, Paweł Hajnos, Adam Łopaciuk, Włodek "Paprodziad" Dembowski z zespołu Łąki Łan i Maciej Żukowski. Teledyskowa dżungla to natomiast urokliwe zakątki Kazimierza Dolnego.

Opublikowany został także album ze zdjęciami z planu wideoklipu. Sprawdź, co działo się na backstage'u - kliknij tutaj.