Energia, burza loków i świetna muzyka. Kelis wystąpi w Warszawie

Oryginalna od czubka głowy po same palce u stóp. Zarówno pod względem stylu, wyglądu jak i samego imienia, które powstało dzięki połączeniu imion rodziców. Wokalistka i kompozytorka. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku dwóch lat, kiedy to zaczęła śpiewać z chórze kościelnym. Teraz ma ich już 35 i z wielkim dorobkiem artystycznym wystąpi we wrześniu w warszawskiej Iskrze. Wiecie już kto to? Tak to Kelis!
Już 11 września na żywo w ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie wystąpi Kelis. Kiedyś znana z bardziej młodzieżowego stylu, zabłysnęła utworami takimi jak: "Milkshake" oraz "Trick me". Na scenie emanowała niesamowitą energią i burzą szalonych loków. Teraz jej twórczość stała się bardziej zmysłowa i kobieca. A jej najnowszy album "Food" został określony jako najbardziej dojrzały. W Iskrze artystka wystąpi na żywo z dj'em.

Kelis z zawodu jest kucharzem. Nie bez powodu jej ostatni album nosi nazwę "Food" i w pełni poświęcony jest tematyce jedzenia. Znajdują się tam między innymi utwory takie jak: Jerk Ribs, Friday Fish Fry, czy też Biscuits N Gravy and Cobbler. Album nie opisuje jednak jedynie kulinarnego zamiłowania artystki. Opowiada również o życiu, związkach, niepewności. Podczas występu w Iskrze usłyszymy utworu z najnowszej płyty, a także z poprzednich.Występ w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się w ramach tour artystki po Europie i będzie jedynym w ramach tej trasy występem artystki w Polsce.