Buka & Rahim - poznajcie ich "Nawyki"! Teledysk już w sieci

Do sieci trafił kolejny klip zwiastujący płytę "Optymistycznie" Rahima i Buki. "Nawyki" to wideo, w którym artyści przekonują, że przyzwyczajenia wcale nie muszą być złe. Jak rapuje Rahim: "można zmiany wnieść, zostać best of the best".
"Nawyki" to już drugi singiel, który znajdzie się na wspólnej płycie Buki i Rahima zatytułowanej "Optymistycznie". Utwór znakomicie wpisuje się w aktualną sytuację społeczną. Po wakacjach wracamy do codziennych obowiązków, nawyków, czyli tzw. szarej rzeczywistości. Wbrew kolorom w teledysku raperzy udowadniają na własnym przykładzie, że otaczający nas świat wcale nie musi być taki szary. Pokazują, że nawyki mogą być pozytywne, ale przekształcenie złego w dobre zależy wyłącznie od nas samych.Za realizację powyższego klipu odpowiada, podobnie jak w przypadku "Optymistycznie", Aleksander "Kopruch" Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Produkcją muzyczną utworu zajął się Greg/Miliony Decybeli. Triumfy może też święcić DJ Bambus będący autorem cutów w tym numerze. Aktorsko w teledysku udzielili się sami raperzy, Rahim oraz Buka.

Wydawnictwo "Optymistycznie", które zwiastują single "Optymistycznie" i "Nawyki", na półki sklepowe trafić ma w październiku. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec.