K2 komentuje stare i zapowiada nowe. Posłuchajcie, możecie się zdziwić...

K2 słownie i muzycznie podsumowuje 2015 r. W "Outsiderze" raper porusza m.in. temat zawieruchy w mediach, oczekiwań ze strony fanów i hejterów. Singiel jest jednocześnie kolejną po "Jutro nadchodzi zawsze" odsłoną nowej płyty artysty.
Jeszcze w 2014 r. za sprawą popełnionego wspólnie z Buką "1 momentu" trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Gościł również w rankingu Top AirPlay na stronie ZPAV-u. Teledysk do tego utworu znalazł się na czwartym miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów przez polskich użytkowników YouTube'a.

W kolejnym roku popularność K2 nie przestała rosnąć: do dziś wideo do "1 momentu" odtworzono w serwisie YouTube blisko 45 mln razy. Album "Anatomia", z którego pochodzi ten singiel, pokrył się platyną. Raper wystąpił z Buką na deskach Opery Leśnej w Sopocie zajmując pierwsze miejsce w koncercie "Hity sieci" podczas Polsat SuperHit Festivalu. Otrzymał też aż trzy nominacje do nagrody Eska Music Awards 2015 (w kategoriach: najlepszy hit, najlepszy artysta w sieci i najlepszy radiowy debiut). I jak to wszystko podsumowuje? Sprawdźcie poniżej muzyczny komentarz rapera:Zaskoczeni? My bardzo! "Outsider" to już druga po "Jutro nadchodzi zawsze" i zupełnie inna odsłona nowej płyty K2. Za produkcję utworu odpowiada Bardziej Matt. Na drugim (legalnym) krążku K2 z pewnością zaprezentuje jeszcze więcej numerów utrzymanych w mrocznej konwencji. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego twórczością, koniecznie subskrybujcie kanał MaxFloRecTV.

Więcej o:
Komentarze (2)
K2 komentuje stare i zapowiada nowe. Posłuchajcie, możecie się zdziwić...
Zaloguj się
  • wonderdummy

    Oceniono 5 razy 1

    O, matko i córko! Litości.

  • bies127

    0

    No to chyba, że "pokrył się platyną" i "popełnił". Krążek krążył w kręgielni jak krążownik. A skoro otrzymał trzy nominacje do Eska Awards 2015 to już w ogóle heca, to naprawdę prestiż. Nie chce mi się nawet tego otwierać, bo skończyła mi się usługa Bez Limitu, i szkoda mi na to resztki dostępnego transferu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX