Slash i Axl Rose znów razem na scenie. Guns N' Roses wracają w starym składzie

Kto nigdy nie zatańczył przy ?November Rain?, niech pierwszy rzuci kamieniem. Słynna rockowa formacja, Guns N' Roses, wraca w oryginalnym składzie.
Pogromcy amerykańskiego pudel metalu postanowili o sobie przypomnieć. Plotki na temat ich ewentualnego pojednania krążyły w mediach już od kilku miesięcy. Zdaniem magazynu "Billboard", zazwyczaj trafnego w swoich przewidywaniach, właśnie się potwierdziły.

Co wiadomo? Tyle, że Guns N' Roses znów mają pojawić się na scenie w pełnym, klasycznym składzie i mają być główną gwiazdą festiwalu Coachella, na którym doszło już do niejednej reaktywacji - do tych najgłośniejszych zalicza się powrót Rage Against The Machine, Outkast czy My Bloody Valentine. Po występie w kalifornijskim Indio kapela ma ruszyć w trasę po Ameryce Północnej. Mówi się nawet o 25 koncertach. Co dalej? O potencjalnej wycieczce Axla Rose'a i spółki na inny kontynent nic na razie nie wiadomo.Axl i Slash zakopują wojenny topór

Oczywiście ta informacja nie wzbudziłaby takiego zainteresowania (sami Gunsi grali w Polsce już dwukrotnie - w tym głośny, opóźniony o dwie godziny koncert w Rybniku), gdyby nie dwie największe gwiazdy formacji - Slash i Axl Rose. Panowie przez lata byli ze sobą skłóceni, ich odwieczny konflikt obrastał legendą, wspólnego koncertu pod szyldem Gunsów nie zagrali od przeszło 20 lat. Teraz jako pierwsi potwierdzili swoją obecność w składzie.

Branżowe media szacują, że za jeden koncert formacja może zgarnąć trzy miliony dolarów. Czyli muzycy najwyraźniej mają zamiar sprawić prezent też sobie, nie tylko fanom. Pod warunkiem, że Axl, co fani mają już przerobione, tym razem nie zmieni zdania.Więcej o:
Komentarze (46)
Slash i Axl Rose znów razem na scenie. Guns N' Roses wracają w starym składzie
Zaloguj się
 • polonests

  Oceniono 29 razy 29

  Wszystko fajnie, ale o ile Slash jest lepszym gitarzystą niż był 20 lat temu, o tyle Axl traci głos i na żywo wypada coraz gorzej.

 • nicpon007

  Oceniono 16 razy 16

  E tam, przy November Rain robiło się dużo ciekawsze rzeczy :P

 • laure-sainclair

  Oceniono 18 razy 14

  i co z tego, skoro Axl nie umie już śpiewać tak jak kiedyś, strasznie fałszuje własne utwory

 • six_a

  Oceniono 19 razy 13

  Kto nigdy nie zatańczył przy "November Rain", niech pierwszy rzuci kamieniem.

  niby w jakim celu zostało pożyczony ten cytat i jaki ma sens? aha, w żadnym i żaden.
  już wiem dlaczego gazeta blokuje dostęp po wyczerpaniu limitu pięciu głupawych artykułów wyjętych z tyłka gimbusa. oni mnie po prostu chronią. dziękuję!

 • zocha688

  Oceniono 19 razy 11

  Uwielbiam uwielbiam muzykę z lat 80-90. Super, ze sie wchodzą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX