Justin Timberlake zaśpiewa na Eurowizji 2016. I zapewnia, że wkrótce wyda nową płytę

Takiej Eurowizji jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii wystąpi gwiazda tak dużego formatu, która nie brała udziału w konkursie.
Na Eurowizji występowali już wokaliści światowego formatu jak Céline Dion czy ABBA. Ale oni brali udział w konkursie jako uczestnicy.

Justin Timberlake w Sztokholmie ma wykonać piosenkę "Can't Stop the Feeling", która została skomponowana dla studia DreamWorks, na potrzeby animacji "Trolls". W produkcji Timberlake użycza głosu głównej postaci. Informacja o zaprezentowaniu piosenki podczas Finału Konkursu Piosenki Eurowizji jest już pewna.W teledysku do utworu, który od kilku dni podbija listy przebojów, występują Anna Kendrick, Gwen Stefani, James Corden i Kunal Nayyar. Zobaczymy ich także w filmie, który polscy widzowie będą mogli zobaczyć w kinach 4 listopada."Tak, pracuję nad nową płytą"

"Can't Stop The Feeling" jest pierwszą piosenką Timberlake'a od 2013 roku. Nie tak dawno piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie z Pharrellem Williamsem w studiu nagraniowym, a to oznacza, że możemy spodziewać się nowej płyty.

- Nie wiem jeszcze dokładnie, kiedy ją wydam, ale tak, zdecydowanie pracuję nad nową płytą - powiedział Timberlake w wypowiedzi dla magazynu "Rolling Stone".

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji już w najbliższą sobotę 14 maja. Przypominamy, że Polskę będzie reprezentował w tym roku Michał Szpak.