Open'er ogłasza pierwszą wielką gwiazdę. To Radiohead!

To będzie historyczny moment - tak organizator Open'er Festival ogłasza informację, że w przyszłym roku w Gdyni zagra Radiohead.

To pierwsza gwiazda przyszłorocznego festiwalu, ogłoszona przez Mikołaja Ziółkowskiego.

Rzeczywiście, Radiohead to jeden z tych artystów, o których zarówno organizatorzy jak i wielu tych, którzy co roku jeżdżą do Gdyni, mówią często, że to właśnie ich chcieliby zobaczyć na Open'erze. Teraz wreszcie się doczekają.

To nie będzie pierwszy występ Radiohead w Polsce, ale ostatnio zagrali u nas w 2009 roku. Wtedy oglądało ich 30 tysięcy ludzi. 28 czerwca przyszłego roku też na pewno pojawią się tłumy.

Radiohead w tym roku wrócił z nową płytą. "A Moon Shaped Pool" to pierwszy od pięciu lat album zespołu.

Więcej o:
Komentarze (20)
Open'er ogłasza pierwszą wielką gwiazdę. To Radiohead!
Zaloguj się
 • wittamina

  Oceniono 33 razy 5

  Historycznym momentem byłby moment w którym na tym festiwalu znalazły się działające łazienki i nie byłoby błota po kolana.

 • tg28

  Oceniono 12 razy 4

  Dobry i dla mnie najlepszy koncert Radiohead to był w 1994 w Sopocie przed molo.

 • dale_cooper_fbi

  Oceniono 5 razy 3

  ciekawe czy nowe wizualizacje przygotują bo inaczej 2/10 od Guldy

 • pat1952

  Oceniono 4 razy 0

  Powoli język polski jest odsuwany na bok. Panuje wszechwładny angieleski i amerykański. Ludzie kultury się prześcigają w uzywaniu tych języków.Wszędzie słychać niechlujsto w wymowie j. polskiego. Zamiast "ą" om, a kobiety cedzą przez zęby, nie wymawiają poprawnie spółgłosiek dźwięcznych i dwygłosek . Skąd się to bierze? Ale co tam język polski, najwazniejsze, ze większość nazw festiwali ma nazy angileskie. Rzygać już się chce od tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX