Swobodny bieg przez miasto. Zobacz czym jest parkour

Wszystkich chętnych do przekonania się czym jest Parkour i Freerun stowarzyszenie Parkour United zaprasza na bezpłatne warsztaty.
Stowarzyszenie Parkour United organizuje warsztaty Parkour i Freerun. Stowarzyszenie to inicjatywa zrzeszająca ludzi zajmujących się trenowaniem, propagowaniem i rozwijaniem idei związanych z Parkour i Freerun. Zrzesza profesjonalistów zajmujących się tymi aktywnościami sportowymi. Wielu z instruktorów współpracujących ze stowarzyszeniem to absolwenci AWF i trenerzy różnych dyscyplin sportowych. Niektórzy z nich wykorzystują zdobyte umiejętności w pracy kaskaderskiej.

Grupa ćwiczy co tydzień od wielu lat na Ursynowie w sali gimnastycznej przy ulicy Koncertowej 4. Treningi odbywają się na profesjonalnym sprzęcie, przeznaczonym do ćwiczenia Parkour. Miękkie przeszkody różnej wielkości, doskonale imitują przestrzeń miejską i znacznie ułatwiają, treningi.

W ramach naszych warsztatów, organizatorzy opowiedzą czym jest ich organizacja i jak starają się rozwijać Parkour w Warszawie. W dalszej części pogramu członkowie Parkour United zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze. Wszyscy chętni będą mieli możliwość spróbowania pokonania tej samej trasy. Program przewiduje także zajęcia praktyczne, gdzie każdy będzie mógł poznać techniki jakich używa się na treningach.

Warsztaty odbędą się w sobotę 22 października 2011r na sali gimnastycznej przy ul. Koncertowej 4. Impreza rozpocznie się o 18.30, wstęp bezpłatny.