CECH szyje rowery na miarę

To kooperacja trzech niezależnych pracowni, związanych z kulturą rowerową. W podziemiach klubu 1500m2 znajdzie się warsztat rowerowy i sklep z częściami rowerowymi, lakiernia ram oraz szwalnia. Otwarcie w weekend.
CECH "szyje na miarę", w oparciu o pomysły i potrzeby przyszłych użytkowników - mogą to być rowery składane lub przerabiane na życzenie, ręcznie malowane ramy lub torby kurierskie.

Z okazji otwarcia w 15000 m2:

W sobotę o godz. 10 - pierwszy w tym sezonie Turniej Bike Polo, który odbędzie się w hali klubu 1500m2 (Solec 18). Druga część turnieju oraz finały w niedzielę o godz. 11.

O godz. 16. w sobotę wystartuje Konspirace Alleycat "Polowanie na Marzannę". To kolejna edycja wyścigów rowerowych na ulicach Warszawy, zorganizowana z okazji otwarcia CECH-u przez Brygadę Tse Tse.

O godz. 19. rozpoczną się Goldsprinty czyli wyścigi na rowerach umieszczonych na rolkach, a zmagania dwóch zawodników będą wyświetlane w formie gry video 2D na ekranie. Cały dochód przeznaczony będzie na Warszawski Fundusz Kuriersk i- organizację pomagającą kurierom i kurierkom, którzy ulegli wypadkom podczas pracy.

Na koniec zagrają Teresa i Tygrysy oraz The Lordz Team.

Sobota, 24 marca, od godz. 10 - otwarcie CECH-u w klubie 1500 m2, ul. Solec 18. CECH czynny tam będzie od poniedziałku do piątku w godz. 12-19.