Łódzka piosenkarka u Snoop Dogga! Wielki sukces Izy Lach

Artystka wygrała konkurs zorganizowany przez słynnego rapera. Snoop Dogg zaprezentował właśnie ich wspólny utwór w internecie
Snoop Dogg nie mógł chyba zrobić Izie Lach lepszego prezentu na 23. urodziny. - Wzięłam udział w konkursie, który Snoop Dogg ogłosił w serwisie Soundcloud - tłumaczy "Gazecie" wokalistka. - Pobrałam bit, zaśpiewałam, nagrałam i odesłałam moją wersję. Po jakimś czasie napisał, że kawałek mu się podoba i zapytał, czy zgadzam się na publikację. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

A oto rzeczony utwór:

SETITOFFIZA by Snoop Dogg

Czy współpraca będzie miała kontynuację? - Nic więcej nie wiem - komentuje Iza.

Iza Lach jest piosenkarką, kompozytorką, instrumentalistką (gra głównie na klawiszach), autorką tekstów i producentką. W październiku ukazała się jej druga solowa płyta "Krzyk", którą podtrzymała opinię jednej z największych nadziei polskiego popu. Od czasu premiery albumu Iza zbiera kolejne sukcesy, niedawno była np. artystą tygodnia portalu MTV Iggy (poświęconego przede wszystkim nowym artystom).

Snoop Dogg to jedna z największych gwiazd hip-hopu i amerykańskiej muzyki w ogóle. Jego debiutancki album "Doggystyle" z 1993 r. jest jedną z najważniejszych płyt gatunku i klasykiem gangsta rapu. W Stanach płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboardu i przez kilka następnych lat była najszybciej sprzedającym się albumem w historii. Teraz Snoop Dogg pracuje nad swym 12 studyjnym albumem.