W niedzielę wystąpi Backstreet Boys [KONCERTOWY NIEZBĘDNIK]

Backstreet Boys, jeden z największych boysbandów w historii światowej muzyki popularnej, wystąpi w niedzielę w hali Torwar w Warszawie. Grupa powraca do Polski z nową płytą. A my przygotowaliśmy koncertowy niezbędnik dla uczestników imprezy.
Backstreet Boys to boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Ogromną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy po całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanów. To właśnie w tym czasie grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce. - Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią - mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje organizuje koncert w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

W repertuarze amerykańskiego boysbandu hitów nie brakuje. Lista utworów, które usłyszymy podczas niedzielnego koncertu, objęta jest tajemnicą, ale wiadomo, że mogą pojawić się największe przeboje grupy, takie jak: "Quit Playing With My Heart", "Everybody", "As Long As You Love Me" czy "Larger Than Life" oraz piosenki z nowego albumu "In A World Like This".

Koncert supergrupy poprzedzi występ zespołu The Exchange. Amerykański boysband powstał w 2011 roku w Los Angeles przy okazji telewizyjnego show "The Sing-Off". Zespół tworzą Christopher Diaz z Virginii, Alfredo Austin z Nowej Anglii, Aaron Sperber z Nowego Jorku, Jamal Moore z Georgii i Richard Steighner z Denver.KONCERTOWY NIEZBĘDNIK:

*Otwarcie bram

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu (niedziela) o godzinie 17. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19. Wówczas na scenie pojawi się support. Osoby, które zakupiły wejściówki Meet & Greet, będą mogły wejść na obiekt o godzinie 14.

*Parkingi przy hali

Od ul. Czerniakowskiej znajduje się bezpłatny parking na ok. 100 samochodów, przed lodowiskiem Torwar II do dyspozycji gości jest parking płatny w cenie 15 zł (140 miejsc) oraz bezpłatny parking na ok. 50 miejsc przed stadionem Legii.

Organizatorzy informują, że przed i po koncercie możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym w okolicach Torwaru.

*Zakup biletów w dniu koncertu

Bilety na koncert zostały wyprzedane, więc nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu koncertu.

*Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

*Gastronomia na koncercie

Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje, ciepłe przekąski oraz słodycze.

*Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

*Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, bannerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.*Aparaty fotograficzne

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

*Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Backstreet Boys w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowanych zostanie siedem punktów mobilnych oraz przez cały koncert w pobliżu hali, będą stacjonowały dwie karetki.

*Bankomaty

Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

*Szatnia

Szatnia ulokowana będzie w holu głównym, za pozostawienie w niej rzeczy trzeba będzie zapłacić. Organizatorzy proszą o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

*Gadżety

Podczas koncertu będzie działało specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić koszulki, bluzy, odzież dziecięcą, torby, kubki, plakaty, pocztówki oraz wisiorki.