Męskie Granie 2015. Uwaga, startujemy! Na pierwszy ogień idą "Armaty". Oglądaj NA ŻYWO koncert zespołu Męskie Granie Orkiestra

Pierwszy raz w takim składzie wystąpią: Smolik, Michał "Fox" Król, Kuba Galiński, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Tomek Organek, Fisz i Mela Koteluk. Dziś - równo o godz. 21.30 startuje transmisja koncertu Męskie Granie Orkiestra, podczas którego zaprezentowany zostanie singiel "Armaty".
Skoro Męskie Granie, to znów seria ciekawych wydarzeń muzycznych - rzecz jasna w całości przygotowywanych przez polskich artystów. Tradycyjnie ze sceny wybrzmi to, co na rodzimej scenie ciekawe, odważne, pozbawione ograniczeń, ale też zbędnych etykietek. Podczas poprzednich edycji artyści zapowiadali: wrócimy do swoich muzycznych korzeni i zinterpretujemy je na nowo. Co w tym roku?

Pierwsza próbka możliwości Męskie Granie Orkiestry już dziś. Wieczorem formacja po raz pierwszy na żywo wykona utwór "Armaty". Premiera, podobnie jak rok temu, odbędzie się w Plażowej w Warszawie. Singla będzie można posłuchać za pośrednictwem transmisji na żywo na stronie www.meskiegranie.pl i w naszym serwisie.

TRANSMISJĘ Z KONCERTU ZOBACZYSZ TUTAJ [START O GODZ. 21.30]Pierwszy raz oficjalnie na scenie i pierwszy raz w takim składzie wystąpią: Smolik, Michał "Fox" Król, Kuba Galiński, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Tomek Organek, Fisz i Mela Koteluk. To oni wspólnie wykonają singiel""Armaty" promujący tegoroczną trasę koncertową Męskie Granie. No właśnie, trasę - warto sprawdzić już teraz, czego się spodziewać, jeśli macie zamiar posłuchać ich na żywo.

Na rozgrzewkę - przypominamy, jak to wyglądało i brzmiało rok temu:- Uważam za cenne, że udało się znaleźć wspólny mianownik i razem stworzyć bezkompromisowy zespół. Każdy z członków zespołu Męskie Granie Orkiestra zostawił w nim trochę swojej energii, co było słychać i widać na scenie - mówił wtedy Andrzej Smolik. A teraz? - To, co najważniejsze w Męskim Graniu to przede wszystkim fakt, że jest to całkowicie polski festiwal, dziejący się w czasach, kiedy polska muzyka bardzo mocno została zdominowana przez to, co importujemy zza granicy. Poza tym cenię większość artystów, którzy tutaj występują, a ten festiwal naprawdę integruje środowisko, co wbrew pozorom nie jest tak oczywiste w codziennym trybie studyjno-koncertowym. I takie połączenia można zobaczyć tylko raz, tutaj, na Męskim Graniu - opowiadał w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

WARTO WIEDZIEĆ:

Kiedy? Już w najbliższy wtorek - 2 czerwca - Męskie Granie Orkiestra premierowo wykona na żywo singiel "Armaty", które promuje najnowszą, szóstą, edycję trasy.

Gdzie? Premiera odbędzie się w klubie "Plażowa" w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona, ale spokojnie - transmisja koncertu online dostępna będzie w naszym serwisie i na stronie www.meskiegranie.pl.

Jak? Na naszym profilu na Facebooku rozdawaliśmy wejściówki na koncert. Przegapiłeś? To masz okazję posłuchać koncertu na żywo w sieci. Bierzcie znajomych i szykujcie się - wieczorem premiera koncertowego wydania singla""Armaty" zespołu Męskie Granie Orkiestra.

PLAN KONCERTU:

20:00 - DJ
21:00 - oficjalny start imprezy
21:30 - start koncertu MGO

Byliśmy na planie teledysku do "Armaty". Smolik zapowiada: "Będzie dobrze" >>

TRASA KONCERTOWA:

Kraków, 27 czerwca Chorzów, 25 lipca
Poznań, 1 sierpnia
Warszawa, 15 sierpnia
Żywiec, 29 sierpnia

Formacji Męskie Granie Orkiestra towarzyszyć będzie sześcioosobowa sekcja dęta oraz goście specjalni.

Więcej informacji na temat Męskiego Grania 2015 znajdziecie na www.meskiegranie.pl.

Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec