Mia Wasikowska jako Alicja w szpitalu psychiatrycznym. Jest zwiastun "Alicji po drugiej stronie lustra"

Mia Wasikowska ucieka ze szpitala psychiatrycznego, by przedostać się do tajemniczej krainy i spotkać starych znajomych. Ma uratować Szalonego Kapelusznika, którego gra Johnny Depp).
"Alicja po drugiej stronie lustra" to kontynuacja filmu "Alicja w Krainie Czarów" z 2010 roku, opartego na słynnej powieści dla dzieci pióra Lewisa Carolla. Pierwszą część wyreżyserował Tim Burton. Drugą zajmuje się James Bobin, który pracował wcześniej między innymi przy filmowej wersji "Muppetów" i serialu "Flight of the Conchords".W "Alicji po drugiej stronie lustra" tytułowa bohaterka, grana przez Mię Wasikowską, podróżuje w czasie, by uratować swojego przyjaciela - Szalonego Kapelusznika (Johnny Depp). Na ekranie pojawi się obsada znana z pierwszej części: Helena Bonham Carter, Stephen Fry, Michael Sheen i Anne Hathaway. Dołączy do niej między innymi Sasha Baron Cohen.

Premiera filmu w Polsce 26 maja.Więcej o:
Komentarze (2)
Mia Wasikowska jako Alicja w szpitalu psychiatrycznym. Jest zwiastun "Alicji po drugiej stronie lustra"
Zaloguj się
 • 0ya

  Oceniono 10 razy 2

  >> W "Alicji po drugiej stronie lustra" tytułowa bohaterka, grana przez "Mię Wasikowską", podróżuje w czasie

  W „dziale „kultura”” o górnym i dolnym cudzysłowie nie wspominam, dolny dawno zmarł, ale co znaczy "Mię Wasilkowską" to poproszę mi wytłumaczyć. Bo jak słowo daję nie rozumiem. Mamy ironiczny dystans do tego imienia i nazwiska czy do osoby? Czy do matury „autora”???

 • 3er43

  0

  W Bolandii nikt nie wie kto jest Mje Łasajkołski? Dlatego dzieci twórcy Google noszą nazwisko nie Wójcicki jak ich dziadek z powstania warszawskiego, tylko Łodżin. Bezpłatni stażowcy do artykułu na ten temat NA START!. Można podpisywać się "Quplik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX