Prezes ZASP-u odpowiada: "Zarzuty Szczepkowskiej dyktowane emocjami"

Obecny prezes ZASP-u Olgierd Łukaszewicz jest zdziwiony zarzutami Joanny Szczepkowskiej, która ogłosiła dziś swoją rezygnację z członkostwa w związku. Jako powód swojej decyzji podała niezaproszenie jej na zjazd delegatów, co odebrała jako "zakneblowanie jej ust".
- To zwykły zjazd sprawozdawczy. Cała dokumentacja jest wysyłana do delegatów związku, oni mają obowiązek przyjechać. Pani Szczepkowska nie jest delegatem. Ja kiedy nie byłem prezesem ZASP-u, też nie otrzymywałem dokumentacji - powiedział w czwartek obecny prezes Olgierd Łukaszewicz.

Jego oświadczenie jest odpowiedzią na poranną wiadomość o rezygnacji Joanny Szczepkowskiej z członkostwa w ZASP. - Uważam za skandal, że nie zaproszono mnie na zjazd. Uniemożliwiono mi konfrontację ze sprawozdaniem z działalności związku. Nie zaproszono mnie jako prezesa związku, który działał w roku organizacji zjazdu na sam zjazd. Zablokowano mi możliwość wypowiedzi - tłumaczyła swoją decyzję aktorka.

Joanna Szczepkowska rezygnuje z ZASP-u. Czytaj całą wypowiedź >>

Łukaszewicz dodał, że nie było żadnego sygnału ze strony Szczepkowskiej, że chce zabrać głos podczas zjazdu. -Wszelkie zarzuty, że chce się jej odmówić głosu, zakneblować usta są dyktowane emocjami - ocenił.

- W styczniu, podczas nadzwyczajnego walnego zjazdu, pani Szczepkowska podawała powody swej rezygnacji z funkcji prezesa. W ten sposób skomentowała pracę na stanowisku prezesa ZASP-u. Zaskoczeniem jest dla mnie, że pragnie zabrać głos jeszcze raz. Choć oczywiście ten głos może być jej w każdej chwili udzielony - odpowiedział Łukaszewicz.

Więcej o:
Komentarze (6)
Prezes ZASP-u odpowiada: "Zarzuty Szczepkowskiej dyktowane emocjami"
Zaloguj się
 • Gość: sf.maziar

  Oceniono 1 raz 1

  Szczepkowska ta od likwidacji komuny -jej się już w głowie dawno pogorszyło tylko nikt na to nie zwrócił uwagi!!!!! Ta pani chce dalej być rozliczeniowcem,bo aktorką jest marną!!!!! Czas tej pani bezpowrotnie minął!!!!!!!!

 • refleksyjny

  Oceniono 1 raz 1

  Joasi potrzebny lekarz?

 • rojczer

  0

  Szczepkowska najpierw obaliła omunizm, a potem sama została obalona (z funkcji prezesa ZASP-u). Jest więc 0:0 - i chwatit. Nie rozumiem więc o co Szczepkowska robi dziś to straszne aj waj...

 • askeion

  0

  Pani Joanna Szczepkowska, jako była prezes ma prawo i obowiązek odpowiadac i komentować sprawozdanie za okres swojej pracy próba pominiecia jej jest albo ignorancją, albo celowa próbą zamkniecie jej just; byłem w podobnej sytuaqcji, tyle, ze za komuny - nic sie nie zmieniło, nic; jedyna zmiana to możliwość wyjazdu za granicę, pozostałe totalitarne normy, zakazy i patologie kwitną po 20 latach niby wolnosci, tyle że z komuno-faszyzmu został tylko faszyzm; Pan Łukaszewicz gra tu rolę komendanta, a nie prezesa, jemu sie to jeszcze wciąż myli, gra siebie, zgrywa siebie, zagrywa siebie, taka jest psyche byłego pieszczocha byłego systemu, który się teraz własnie odradza i to u aktorów, szkoda!

 • evusia123

  0

  Wlasnie tak,jak wszedzie.....,Uklady,Ukladziki i Swoi......,tylko to liczy sie .
  Ostrego slowa krytyki nie znosi nikt,a wiec nie ma co sie dziwic,dlaczego
  w ten sposob postapiono ze Szcepkowska i tu nie ma nic do rzeczy,ze jej nie lubie.

 • togo13

  Oceniono 1 raz -1

  Elegancki to on nie jest ten Łukaszewski. Czego on się boi? Hę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX