Zelektryzowany Kraków. Burn Selector Festival podnosi temperaturę na Błoniach [WIDEO]

Crystal Castles i Klaxons to największe gwiazdy pierwszego dnia Burn Selector Festival, który dziś wystartował na krakowskich Błoniach. Publiczność rozgrzał już polski zespół Kamp!


"Crystal Castles" to dwa słowa, które najczęściej powtarzali przybyli już popołudniu na krakowskie Błonia fani muzyki elektronicznej. Niektórzy podróżowali w zatłoczonych pociągach aż 11 godzin, a Kraków przywitał ich burzą i deszczem.

Zanim jednak nad sceną zapanuje znana z charyzmatycznych występów i kaskaderskich wręcz wyczynów wokalistka Alice Glass, a po niej znani już Polakom m.in. z Opener'a Brytyjczycy z Klaxons, puliczność rozgrzewał polski zespół Kamp!- To już trzecia edycja festiwalu, który bardzo lubimy ze względu na jego kameralna atmosferę i wyjątkową formułę. Mamy nadzieje, że na stałe wpisze się w koloryt Krakowa - powiedział przed rozpoczęciem imprezy Mikołaj Ziółkowski, szef agencji koncertowej Alter Art, która odpowiada za przygotowanie wydarzenia. - Przed nami fantastyczne koncerty, z których sami jako organizatorzy się cieszymy.

W tym roku Alter Art spodziewa się tyle samo lub nawet więcej publiczności niż rok temu, czyli około 10 tys. osób.

Jesteśmy w Krakowie! Wszystko o Burn Selector Festival >>