Zawód na Orange Warsaw Festival: The Streets odwołane! "Niespodziewane komplikacje?

Problemy zdrowotne partnerki Mike'a Skinnera - lidera jednej z głównych gwiazd drugiego dnia Orange Warsaw Festiwal, grupy The Streets - uniemożliwiły mu przyjazd do Warszawy. O odwołaniu koncertu poinformowali dziś organizatorzy festiwalu. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi zamiast Brytyjczyka.
- Bardzo żałuję, ale nie jestem w stanie wystąpić na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Oczekujemy dziecka i niespodziewane komplikacje przedporodowe zmusiły nas do pozostania przez weekend w szpitalu - czytamy w oświadczeniu Mike'a Skinnera z The Streets, które dziś opublikował organizator Orange Warsaw Festival 2011 na stronie internetowej festiwalu.

Brytyjski muzyk, którego wcześniejsze koncerty w Polsce cieszyły się dużym powodzeniem miał być jedną z głównych gwiazd drugiego dnia festiwalu. - Mam nadzieję, że festiwal będzie fantastyczny, bardzo liczyłem, że wystąpię, dziękuję za Wasze wsparcie - napisał dziś do polskich fanów.

Po wczorajszym energetycznym koncercie My Chemical Romance, Skunk Anansie, a przede wszystkim Moby'ego festiwalowiczom pozostaje więc liczyć dziś na występ innej brytyjskiej sensacji - grime'owego rapera Plan B i mocne uderzenie na koniec festiwalu - występ charyzmatycznego Jay Kaya i Jamiroquai.