Ulewa na festiwalu Open'er w Gdyni. Koncert Brodki skrócony

Sprawdziły się prognozy synoptyków. Wieczorem na festiwalu w Gdyni zaczął padać rzęsisty deszcz. Skutki ulewy odczuli wszyscy - publiczność i zaproszeni artyści.


Prognozy pogody przed jubileuszową edycją Open'era były bezlistosne. Synoptycy zapowiadali temperatury jak w marcu i obfite opady deszczu. Ale wczorajszy dzień pozwolił uwierzyć, że chmury jednak przejdą bokiem. Dziś jednak pogoda mocno daje się we znaki festiwalowiczom.

- Witam na festiwalu w Glastonbury - zaczęła swój koncert na scenie głównej festiwalu Monika Brodka. Po kilku piosenkach mocno się rozpadało. Potem doszły problemy ze sprzętem. Gdy wokalistka wyszła na bis, okazało się, że nie ma prądu. Prawdopodobnie doszło do spięcia.

Brodka po krótkim namyśle zdecydowała, że zaśpiewa a capella z akompaniamentem tamburynu. Na ten szczególny bis wybrała przebój "Girls Just Want to Have Fun" z repertuaru Cyndi Lauper.Ciężko o pelerynę

Po koncercie Moniki na scenie głównej mają wystąpić dwie główne gwiazdy drugiego dnia festiwalu - brytyjscy weterani z Pulp, a potem taneczno-punkowy Foals. Tymczasem przemoknięci festiwalowicze chowają się przed wiatrem i deszczem. Furorę robią sklepy z pamiątkami i zadaszone sceny.

- Nie mamy już prawie żadnych peleryn - usłyszeliśmy na stoisku z festiwalowymi gadżetami. - Zostały same rozmiary dziecięce. Miejmy nadzieję, że pogoda nie zdoła pokrzyżować dalszych koncertowych planów.

Więcej o:
Komentarze (6)
Ulewa na festiwalu Open'er w Gdyni. Koncert Brodki skrócony
Zaloguj się
 • pudel.z.guadelupy

  Oceniono 3 razy 3

  Yyyy... I to jest w dziale "kultura"????

 • hubertusj

  0

  A nawet poprawnie jest "a cappella". Tyle nt. a cappelli: )

 • hubertusj

  0

  "Brodka po krótkim namyśle zdecydowała, że zaśpiewa a capella z akompaniamentem tamburynu"
  Panie redaktor, zdecyduj się pan, czy z akompaniamentem, czy a capella?

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 2 razy 0

  - Witam na festiwalu w Glastonbury - zaczęła swój koncert na scenie głównej festiwalu Monika Brodka. hehehe niezła pindeczka, przecież tam takie żałosne wyjce nie występują hehehehe

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 1 raz -1

  - Nie mamy już prawie żadnych peleryn - usłyszeliśmy na stoisku z festiwalowymi gadżetami. - Zostały same rozmiary dziecięce. czyli g... na scenach i g.... organizacja a Ziółek kasę liczy z frajerów hehehe

 • lublin2012

  Oceniono 3 razy -3

  A co, nie rozumiesz co znaczy słowo "kultura"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX