Będzie spin-off Californication? Seks, narkotyki, rock and roll i kobieta w roli głównej!

Hank Moody od pięciu lat z powodzeniem ''zalicza'' kolejne kobiety i (nie) próbuje dorosnąć w Californication. Sukces serialu sprawił, że stacja Showtime poważnie zastanawia się nad spin-offem.

Tom Kapinos, scenarzysta i producent wykonawczy Californication, wymyślił już bohaterkę, która zostanie przedstawiona widzom serialu w szóstej serii. Jeżeli im się spodoba, powstanie nowa produkcja, w której właśnie ona będzie główną postacią.

 

Jak informuje Entertainment Weekly, w jednym z odcinków kolejnego sezonu Californication pojawi się profesjonalna groupie o imieniu Faith. Wystąpi aż w dziewięciu odcinkach, z których pierwszy widzowie Showtime zobaczą w przyszłym roku (dokładna data premiery szóstej serii nie jest jeszcze ustalona).

 

Dwudziestokilkuletnia kobieta ma obrazować to co staje się z niewinną młodą katoliczką, która poznaje ciemną stronę rock and rolla i zakochuje się w muzyce oraz w tworzących ją mężczyznach. Faith to kobieta, która jako fanka podróżowała przez lata z różnymi zespołami i była nawet muzą kilku muzyków. Chociaż bohaterka nie będzie stroniła od seksu czy narkotyków, ma być dość religijna.

 

Czy spin-off rzeczywiście powstanie? To zależy oczywiście od wielu czynników. Co prawda szefowie stacji Showtime są pozytywnie nastawieni do pomysłu, ale z pewnością z podjęciem ostatecznej decyzji wstrzymają się do czasu, gdy będą mogli przeanalizować reakcje widzów na postać Faith. Na razie nie wiadomo nawet jeszcze, która aktorka zagra tę bohaterkę.

 

Czy serial z taką bohaterką może być interesujący? Zagłosujcie w sondzie pod tekstem.

 

ZOBACZ TEŻ:

10 najseksowniejszych kobiet w Californication

15 serialowych drani z dobrym sercem

Czy to może być ciekawy serial?