Jaki koniec czeka House'a?

21 maja - tego dnia amerykańska stacja Fox pokaże ostatni odcinek Dr. House'a. W jaki sposób scenarzyści pożegnają tego najbardziej znanego serialowego lekarza? Uwaga, spoilery.

Już od kilku tygodni wiadomo, że w maju 2012 roku Hugh Laurie pojawi się po raz ostatni w premierowym odcinku serialu na antenie Fox. Wielu fanów zastanawia się, w jaki sposób najlepiej można by było pożegnać tego nietypowego bohatera. Wydaje się, że nie ma co liczyć na typowy happy end. TV Line udało się ustalić, że tytuł finałowego odcinka będzie brzmiał: Everybody Dies (Wszyscy umierają).

 

Jest to oczywiście nawiązanie do najbardziej znanego powiedzenia House'a (Everybody lies - wszyscy kłamią, taki tytuł nosił pilot produkcji), ale także sygnał, który może potwierdzać wcześniejsze doniesienia o tym, że być może tytułowy bohater serialu pod koniec stanie się pacjentem. Podobno ma być to ''mroczny i zagmatwany'' finał. Szczegółów brak, więc zostawia to spore pole do spekulacji.

 

Wiadomo tylko, że ostatni odcinek reżyseruje twórca serialu David Shore (jest także jego współscenarzystą). Pojawi się w nim kilka dobrze znanych widzom osób, które kiedyś pożegnały się z produkcją, z Olivią Wilde na czele. Trzynastkę będzie można zresztą zobaczyć również tydzień wcześniej.

 

A może Wy macie jakieś pomysły na interesujące zakończenie tego serialu?

 

ZOBACZ TEŻ:

QUIZ - jak dobrze znasz serial Dr House?

Narysować bohatera: Hugh Laurie jako dr House

Zanim Hugh Laurie został lekarzem, czyli 10 ról aktora, których możecie nie znać