Elizabeth Taylor? Nie, to LINDSAY LOHAN. Pierwsze zdjęcie z Liz & Dick

To z pewnością najważniejsza jak do tej pory rola znanej wielu ludziom bardziej ze skandali Lindsay Lohan. Aktorka zagra Elizabeth Taylor w filmie telewizyjnym opowiadającym historię miłości Liz i Richarda Burtona. Trzeba przyznać, że na pierwszym oficjalnym zdjęciu Lohan bardzo przypomina swoją bohaterkę.
Lindsay Lohan jako Liz Taylor Idealna do tej roli! Lindsay Lohan zagra Elizabeth Taylor w filmie telewizyjnym "Liz & Dick" opowiadającym o miłości Liz i Richarda Burtona. Zdjęcia ruszyły na początku czerwca. To z pewnością będzie najważniejsza jak do tej pory rola znanej wielu ludziom bardziej ze skandali Lindsay Lohan. Aktorka zagra Elizabeth Taylor w filmie telewizyjnym opowiadającym historię miłości Liz i Richarda Burtona. Trzeba przyznać, że na pierwszym oficjalnym zdjęciu Lohan bardzo przypomina swoją bohaterkę. "Liz & Dick" to film telewizyjny, który powstaje na zlecenie amerykańskiej stacji Lifetime. Producent wykonawczy Larry Thompson mówił w kwietniu, gdy ogłoszono, że to Lindsay Lohan wcieli się w ikonę kina, że aktorka jest idealna do tej roli, usprawiedliwiając poniekąd wybór osoby, która właśnie wtedy po raz kolejny miała kłopoty z prawem. W najnowszej filmowej biografii aktorki, znanej z takich filmów jak "Kto się boi Virginii Woolf?" czy "Poskromienie złośnicy", obok 25-letniej Lindsay Lohan będzie można zobaczyć 43-letniego Granta Bowlera. Aktor, który ma na koncie występy np. w serialach "Brzydula Betty" czy "Czysta krew", zagra Richarda Burtona. To właśnie z Burtonem Taylor dwukrotnie brała ślub i tyle razy się rozwodziła. Byli małżeństwem w latach 1964-1974 oraz 1975-1976. Zagrali razem w jednym z najgłośniejszych filmów w historii kina - "Kleopatrze" z 1963 roku. Amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć film "Liz & Dick" jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Zdjęcia rozpoczęły się na początku czerwca.

Liz & Dick to film telewizyjny, który powstaje na zlecenie amerykańskiej stacji Lifetime. Producent wykonawczy Larry Thompson mówił w kwietniu, gdy ogłoszono, że to Lindsay Lohan wcieli się w ikonę kina, że aktorka jest idealna do tej roli, usprawiedliwiając poniekąd wybór osoby, która właśnie wtedy po raz kolejny miała kłopoty z prawem. Jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe zdjęcie, trzeba mu przyznać rację. Dla porównania - tak wyglądała młoda Liz Taylor:

 

Actress Elizabeth Taylor is shown in this undated publicity photograph. Hollywood legend Taylor, one of the most alluring actresses of the 20th century, has died at the age of 79 at Cedar Sinai Hospital in Los Angeles ABC News reported on March 23, 2011. REUTERS/Handout (UNITED STATES - Tags: OBITUARY ENTERTAINMENT PROFILE IMAGES OF THE DAY) NO SALES. NO ARCHIVES. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY. IT IS DISTRIBUTED, EXACTLY AS RECEIVED BY REUTERS, AS A SERVICE TO CLIENTS

fot. Reuters

 

W najnowszej filmowej biografii aktorki znanej z takich filmów jak Kto się boi Virginii Woolf? czy Poskromienie złośnicy obok 25-letniej Lindsay Lohan będzie można zobaczyć 43-letniego Granta Bowlera. Aktor, który ma na koncie występy np. w serialach Brzydula Betty czy Czysta krew, zagra Richarda Burtona.

 

To właśnie z Burtonem Taylor dwukrotnie brała ślub i tyle razy się rozwodziła. Byli małżeństwem w latach 1964-74 oraz 1975-76. Zagrali razem w jednym z najgłośniejszych filmów w historii kina - Kleopatrze z 1963 roku.

 

Amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć film Liz & Dick jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Zdjęcia rozpoczęły się na początku czerwca (zobacz zdjęcia z planu filmowego).