"Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna w niedziele w TVP2. Będą rozmowy i popkultura

Nowy autorski program Wojciecha Manna będzie można oglądać w telewizyjnej Dwójce w niedzielne popołudnia, podobnie jak prowadzoną przez niego wcześniej "Szansę na sukces". W "Kocham to, co lubię" Mann dużo miejsca poświęci popkulturze.
"Kocham to, co lubię" zadebiutuje w TVP2 w niedzielę 9 września o 17:20. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, będzie to magazyn satyryczno-kulturalny z elementami talk show. W programie Wojciechowi Mannowi ma towarzyszyć asystentka, a także zaproszeni goście.

Każdy odcinek ma trwać pół godziny. Mann ma w "Kocham to, co lubię" poświęci wiele miejsca różnym zjawiskom popuklutury i zrobi to - jak czytamy - "zarówno w formie dialogu, jak i monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych aktorów". W programie ma nie zabraknąć "abstrakcyjnego humoru"."Kocham to, co lubię" to powrót Wojciecha Manna do telewizyjnej Dwójki po kilku miesiącach przerwy. W marcu tego roku pożegnał się z telewizją, gdy zrezygnował z roli prowadzącego "Szansę na sukces" po 19 latach.

W związku z jego decyzją zakończono realizację tego programu. - Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu - uzasadniała dyrekcja TVP2.

Dziennikarza przez ten czas można było ciągle usłyszeć w radiowej Trójce, z którą współpracuje od lat. Telewidzom jest znany z kolei nie tylko ze względu na prowadzenie "Szansy na sukces", ale także dzięki kultowemu już programowi satyrycznemu "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "Dużym dzieciom". Razem z Krzysztofem Materną prowadził również m.in. talk show "MdM".

Więcej o:
Komentarze (13)
"Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna w niedziele w TVP2. Będą rozmowy i popkultura
Zaloguj się
 • aspiryn30

  Oceniono 12 razy 12

  Dla niego wrócę do oglądania telewizji. Czekam niecierpliwie!

 • Gość: MN

  Oceniono 2 razy 0

  Obejrzałam pierwszy odcinek. Kompletna klapa. Specyficzne poczucie humoru może dobre w TV Kultura, ale nie w telewizji publicznej i to w tak dobrym czasie antenowym. Myślę, że program długo nie pociągnie

 • Gość: jerzyk

  Oceniono 1 raz -1

  widzę że nie jestem odosobniony w odczuciach co do jakości programu, cel programu bliżej nie zdefiniowany

 • romeotv

  Oceniono 1 raz -1

  Wcześniej była ,,Kultura głupcze'' i choć za często bywali ci sami komentatorzy - Ziemkiewicz czy Dunin - to i tak program trzymał poziom. A teraz jest wcześnie w niedziele i oglądalność musi spaść. A program Manna jest kiepski, niestety, dano starszemu panu program zamiast Szansy. Ten program jest o niczym. Banalny, nic z niego nie wynika. Każe zmieniać teksty piosenek na niezwykle żenujące, nie wykorzystuje potencjału gości - vide Michał Rusinek. Po co to komu ? I jeszcze się nam wmawia że to ambitne ! Wstyd

 • Gość: tintin

  Oceniono 5 razy -1

  Z całym szacunkiem dla prowadzącego- program beznadziejny. Może to być wina bardzo kiepskej i nieśmiesznej asystentki, siadajacej na stole w miniówce, podrywajacej pana grzegorza niczym 15 letnia lalunia.

 • Gość: adam

  Oceniono 2 razy -2

  Szacunek dla Pana Manna, ale program beznadziejny ! a ta asystentka żenująca ... niestety to powinno zejśćz anteny.

 • Gość: kebab

  Oceniono 2 razy -2

  Mann do Materny Materna do Manna oglądało się chętnie i z ciekawością . Dziś widać że poziom trzymał Materna . Program mana to dno i dno ci którzy klaszczą . Dla mnie w szansie też był beznadziejny. Zwykły ślimak do niczego.

 • Gość: inż. Mamoń

  Oceniono 2 razy -2

  Dzisiaj Wojciech Mann gościł Michała Rusinka. I to wszystko co można powiedzieć o wizycie pana Rusinka w tym programie bo pan Mann nie zadał mu żadnego pytania. Strata czasu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX