"Fargo" wraca na jesień. Pierwszy, dziwny, zaskakujący teaser 2. sezonu już jest! [ZOBACZ]

Serial "Fargo" był w zeszłym roku wielkim wydarzeniem i dość niespodziewanym sukcesem telewizyjnym. Decyzja o nakręceniu 2. sezonu zapadła bardzo szybko. Jesienią tego roku zobaczymy nowe odcinki. Bardzo powoli i skromnie zaczyna się kampania promująca to przedsięwzięcie.


W obsadzie nowego sezonu tego serialu pojawią się Patrick Wilson, Ted Danson, Jean Smart, Kirsten Dunst i Jesse Plemonse.

Nowy rozdział "Fargo" przeniesie nas do 1979 roku do miasteczka w Minnesocie, w którym młody policjant Lou Solverson (w pierwszym sezonie grał go Keith Carradine) po powrocie z Wietnamu będzie prowadził śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa. Pojawią się tutaj istotni dla opowieści: żona Lou, czteroletnia córka Molly i koledzy z pracy.

Patrick Wilson wcieli się w postać Lou Solversona. Ted Danson zagra Hanka Larssona, szeryfa z hrabstwa Rock i teścia Lou. Jean Smart odtwarzać będzie postać Floyd Gerhardt, stojącej na czele przestępczej rodziny Gerhardtów.

Produkcja serialu rozpoczęła się w styczniu w Calgary. Powstanie dziesięć odcinków, a ich premiera spodziewana jest jesienią tego roku.