Kyle MacLachlan: Nowe "Miasteczko Twin Peaks" będzie niesamowite

Kyle MacLachlan, który po 25 latach ponownie wcieli się w agenta Coopera w kontynuacji serialu "Miasteczko Twin Peaks", na razie jest bardzo tajemniczy, gdy dziennikarze wypytują o produkcję. Jest jednak do niej bardzo pozytywnie nastawiony.
Kyle MacLachlan w rozmowie z portalem Deadline przyznał, że był bardzo zaskoczony, kiedy dowiedział się o reaktywacji "Twin Peaks". Aktor przyznał, że temat kultowego serialu powracał od czasu do czasu w jego rozmowach z Davidem Lynchem, ale w charakterze miłych wspomnień z przeszłości. Kiedy MacLachlan otrzymał od reżysera informację, że powrót do realizacji "Miasteczka Twin Peaks" jest możliwy, gwiazdor nie mógł powstrzymać radości.

- Byłem podekscytowany z dwóch powodów. Po pierwsze: Dale Cooper jest jedną z wielu świetnych postaci i wspaniale będzie wrócić do świata Twin Peaks. Druga rzecz to fakt, że od niemal 25 lat nie miałem okazji do spotkania Davida Lyncha na planie. Trochę czasu minęło. Bardzo tęsknię za pracą z nim - powiedział aktor.

Kyle MacLachlan dodał, że zdjęcia do kontynuacji "Miasteczka Twin Peaks" ruszą we wrześniu lub październiku. Aktor przeczytał już kilka stron scenariusza, jednak kontrakt zakazuje mu zdradzania czegokolwiek. - Bez chwili wahania mogę powiedzieć, że będzie niesamowicie! - zapewnił MacLachlan.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kyle MacLachlan: Nowe "Miasteczko Twin Peaks" będzie niesamowite
Zaloguj się
 • gamonides

  Oceniono 2 razy 2

  Serial był niesamowity, nie da się go powtórzyć to jasne, jeśli kontynuacja będzie jednak chociaż w jednej czwartej tak ciekawa i wyjątkowa jak oryginał - z chęcią zobaczę.
  Byleby tylko nie była to kontynuacja na tym poziomie jak Ryś - Misia.

 • fred_die

  Oceniono 16 razy -6

  Pewnie się okaże że za całym złem stoi Donna Hayward i pokażą jej prawdziwą twarz.

 • Cichy Fragles

  Oceniono 85 razy -51

  Pamiętając, po jakiej równi pochyłej zjeżdżał ten serial od połowy drugiego sezonu, mocno wątpię w sens jego kontynuowania - zwłaszcza po tak długim czasie, ze starszymi aktorami i tak dalej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX