"Drużyna A" powróci. Powstanie nowy serial, szykujcie się na zmiany

Telewizyjna "Drużyna A" to produkcja, która zdobyła dużą popularność, także w Polsce. Pełnometrażowa wersja z 2010 roku nie zachwyciła może krytyków, ale też ma sporo fanów. Teraz 20th Century Fox pracuje nad nowym serialem.
Do składu Drużyny A mają dołączyć kobiety. Twórcą serialu jest Chris Morgan, odpowiedzialny za serię "Szybcy i wściekli". W opisie czytamy: "Nowa >>Drużyna A<< opowiadać będzie o zespole agentów amerykańskich sił specjalnych. W przeciwieństwie do oryginalnego składu, w nowym znajdą się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Grupa zostaje oskarżona o przestępstwo, którego nie popełniła i, by oczyścić swoje dobre imię, postanawia rozpracować spisek, który ich wrobił. Po drodze będą musieli pomóc ludziom w potrzebie, używając swoich umiejętności wojskowych i wiedzy technologicznej, często kłócąc się z powodu indywidualnych różnic".

Każdy odcinek serialu będzie opowiadał o nowej misji. Połączy sekwencje akcji z rozbudowanymi postaciami i dużą dawką humoru.

"Drużyna A", kręcona w latach 1983-87, to dla wielu serial kultowy - miejmy nadzieję, że nowy również się uda.Więcej o:
Komentarze (6)
"Drużyna A" powróci. Powstanie nowy serial, szykujcie się na zmiany
Zaloguj się
 • cdwp

  Oceniono 34 razy 24

  Nudne robi się robienie z każdego dobrego serialu czy filmu politycznie poprawnego gówna. To samo zamierzają zrobić z Ghostbusters.

 • augenthaler

  Oceniono 11 razy 1

  To serial klasy C. Co kobiety miałyby robić w jednostce specjalnej? Uśmiechać się i kręcić tyłkiem? Założę się, że mowa tu o aktorkach erotycznie ponętnych, by ostatecznie zdefiniować rangę serialu.

 • wolak007

  Oceniono 2 razy 0

  Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper?! Jednym słowem "Drużyna A z Madagaskaru"!

 • oskarw85

  Oceniono 2 razy 0

  Rzygać się chce od tych wszystkich rebootów i remakeów

 • kvakva

  Oceniono 8 razy 0

  Wygląda jakby ten z prawej nosił majątek tych z lewej.

 • ciotkazielinska

  Oceniono 73 razy -53

  Mało jeszcze biedni polaczkowie mają nasrane we łbach?
  Nie wystarczy, że uwierzyli, że jak nastanie kapitalizm to każdy z nich będzie mieszkał jak w Dynastii i jeździł porszakiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX