"MacGyver" powróci do TV. Będzie nowa wersja kultowego serialu

Scyzoryk, kawałek sznurka i guma do żucia? MacGyver byłby w stanie z tego zrobić prawie wszystko. Niedługo telewidzowie znowu będą mogli się o tym przekonać. Amerykańska stacja CBS pracuje nad nową wersją serialu "MacGyver". Jednym z producentów ma być reżyser filmu "Szybcy i wściekli 7".
Moda na remake'i wkracza na nowy poziom: niedawno informowaliśmy o powrocie "Drużyny A", a teraz do grona odświeżanych produkcji dołącza "MacGyver".

Kultowy serial w USA był emitowany w latach 1985-1992 na kanale ABC. Produkcja dotarła również do polskiej telewizji i zyskała duże grono sympatyków. W tytułowej roli pojawił się Richard Dean Anderson, a MacGyver stał się synonimem osoby, która potrafi zrobić coś z niczego.Nowa wersja ma opowiadać o dwudziestokilkuletnim MacGyverze, który używa swoich wyjątkowych zdolności, aby zapobiegać różnym katastrofom. Za scenariusz odpowie R. Scott Gemmill ("NCIS: Los Angeles"). Producentem wykonawczym ma być między innymi James Wan, reżyser "Piły" czy "Szybkich i wściekłych 7".Więcej o:
Komentarze (6)
"MacGyver" powróci do TV. Będzie nowa wersja kultowego serialu
Zaloguj się
 • Łukasz Wilk

  Oceniono 51 razy 49

  Super film mojego dzieciństwa. Poruszał wyobraźnię i twórczość nie to co dzisiaj. Lepiej oglądać takie bajki niż polskie produkcje "Rolnicy skaczą do gnoju" :P

 • himils

  Oceniono 42 razy 40

  Wchodzi makgajwer do sklepu i stanowczymi tonem mówi do ekspedientki:
  - poproszę 6metrów stalowej linki, obcęgi i płachtę płótna żaglowego.
  - nie ma
  - a co jest?
  - jest tylko dżem.
  - ok, może być.

 • ruski_serwer

  Oceniono 12 razy 6

  remake'i
  Przeszliście samych siebie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX