Ale skład! Cała (prawie) obsada "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu" na jednym zdjęciu [ZOBACZ]

Aktorka Kaley Cuoco opublikował w sieci zdjęcie z telewizyjnego spotkania gwiazd z "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu". Wystarczyło, żeby internet na nowo przypomniał o fenomenie obu seriali.
Fotografia pochodzi z imprezy zorganizowanej na cześć Jamesa Burrowsa, 75-letniego amerykańskiego reżysera, który na koncie ma imponujący dorobek tysiąca odcinków realizowanych dla różnych telewizyjnych produkcji - m.in. "Zdrówka", "Frasiera", "Teorii wielkiego podrywu" i "Przyjaciół". Magiczną granicę przekroczył w listopadzie zeszłego roku jednym z odcinków serialu "Crowded".

?? FRIENDS #MEETS BBT ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Imprezę na cześć Burrowsa wyemituje 21 lutego stacja NBC. Gośćmi telewizyjnego wydarzenia będą aktorzy znani z produkcji, przy których pracował reżyser. Jedną z największych atrakcji wieczoru ma być spotkanie po latach Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca (ostatecznie, z powodu zobowiązań zawodowych, w tym gronie zabrakło Matthew Perry'ego).

Wiadomo już, że stawka została przebita. Do wspólnego zdjęcia, opublikowanego na Instagramie przez Cuoco, oprócz samej zainteresowanej zapozowali jeszcze Johnny Galecki, Jim Parsons i Simon Maxwell Helberg, aktorzy znani z "Teorii wielkiego podrywu".

Tempo, w jakim zdjęcie rozeszło się po sieci (105 tys. polubień w jeden dzień), to kolejny dowód na niesłabnącą sławę "Przyjaciół" (emitowanych od 1994 r. do 2004 r. na antenie NBC), ale też popularność "Teorii wielkiego podrywu", obecnie drugiego najczęściej oglądanego serialu w USA.Więcej o:
Komentarze (18)
Ale skład! Cała (prawie) obsada "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu" na jednym zdjęciu [ZOBACZ]
Zaloguj się
 • aamalisz

  Oceniono 2 razy -2

  ale sciema, przeciez Matthew Perry podal ze nie przyjdzie na te impreze bo nie tego fani oczekuja jako spotkania starych Przyjaciol..

 • k1harper

  Oceniono 16 razy -4

  Teoria Wielkiego Podrywu.....................ulomstwo jezykowe

 • kadykianus

  Oceniono 37 razy -23

  Aktora Matthew Perryego zabraknie nie dlatego, że ma coś na głowie, bo jak się chce, to można, ale z tego, że on kiepsko wspomina przygodę na planie Przyjaciół. Sprawa tego aktora jest bardzo interesująca. Otóż w pewnym momencie, już po kilku sezonach, jego postać - Chendlera - zaczęła się degenerować.

  Silnie zarysowane i wyraźne postacie Joego i Rossa, jako swoje przeciwieństwa: mądry, nieśmiały i monogamiczny Ross oraz niezbyt rozgarnięty pies na baby - Joey sprawili, że między nimi nie było już miejsca dla trzeciego. Jaki miałby być Chendler? Mądrym podrywaczem, czy głupim monogamistą? Ani to, ani to.

  W efekcie aż się prosiło aby Chendler był gejem, bo zdecydowanie za dużo heteroseksualistów było w tym serialu. To się samo prosiło i scenarzyści o tym wiedzieli: nieraz były odniesienia do orientacji seksualnej Chendlera. Problem polega na tym, że prawdopodobnie sam aktor nie chciał takiej roli. I to był jego błąd.

  Nie było pomysłu na tą postać. Gdyby był gejem otwierało by to wielkie możliwości rozbudowania postaci i miałby w serialu swój osobny wątek. W efekcie nie wiedząc co z nim zrobić pożenili go z Monicą, co było tak absurdalne, że nie przekonało chyba nawet najwierniejszych fanów serialu.

  W ostatnich sezonach było jeszcze gorzej, bo wątki gejowskie z braku laku przejęli Ross i Joey, świetnie się przy tym bawiąc. Można spekulować, że Perry być może prywatnie jest homo i nie był w stanie grać roli geja w serialu. Popełnił tym samym poważny błąd w karierze a cała ta sprawa zaczęła go mocno przytłaczać. Pojawiły się problemy z alkoholem, poważna nadwaga, zrzucanie nadwagi, po czym wyglądał jak lesbijka (w tych okrągłych okularach, jak już był z Monicą) i tak dalej.

  Tak o to przegrywa ten, który nie wyczuł wiatru zmian. W 1998 roku wszedł bowiem na ekrany hitowy sitcom "Will & Grace". Perry może żałować, że to nie on przejdzie do historii telewizji jako ten, który przetarł szlak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX