MacGyver powróci najpierw na ekrany telewizorów. A wkrótce zobaczymy go też w kinie!

Powstaną nowe odcinki serialu, który cieszył się ogromną popularnością w latach 80. i 90., zapowiedziała stacja CBS. A za pełnometrażowy film będzie odpowiadało Lionsgate. Ale MacGyvera nie zagra Richard Dean Anderson.
Tajny współpracownik organizacji Phoenix, człowiek, który wie wszystko, ale przede wszystkim potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Wystarczy mu taśma klejąca, spinacz do papieru i czerwony szwajcarski scyzoryk, z którym się nie rozstaje. Zresztą MacGyvera przedstawiać nie trzeba.

Wiadomość o powstaniu pełnometrażowego filmu o przygodach Angusa MacGyvera potwierdził Jon Feltheimer, szef Lionsgate, w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Film jak i serial, który powstanie wcześniej, zostaną wyprodukowane przez Lee Zlotoffa, scenarzystę oryginalnej serialowej wersji przygód MacGyvera, i Neala Moritza, producenta m.in.: "Szybkich i wściekłych". A to oznacza, że można się spodziewać powiązań między tymi dwoma przedsięwzięciami.

"Archiwum X", "Twin Peaks" i "MacGyver"

Co już wiemy o historii, która zostanie opowiedziana w serialu? Przede wszystkim główny bohater będzie młodszy od postaci znanej już z ekranów telewizorów. A to oznacza, że nie zagra go Richard Dean Anderson. Dowiemy się, jak dwudziestokilkuletni MacGyver został zwerbowany do tajnej organizacji, w której rozwiązywał napotkane problemy w niekonwencjonalny sposób.

CBS zamówiło już pilotażowe odcinki reebotu klasycznej produkcji. Za reżyserię serialu ma odpowiadać James Wan, reżyser "Szybkich i wściekłych 7". "MacGyver" to kolejny klasyczny już serial, który powstanie w nowej, współczesnej odsłonie. Nie tak dawno pojawiły się informacje o nowych odcinkach "Twin Peaks", "Pełnej chaty". A widzowie mogli już zobaczyć "Archiwum X" w nowej odsłonie.

"MacGyver" był wyświetlany w stacji ABC od 1985 roku do 1992 roku. W Polsce po raz pierwszy serial emitowała TVP1 w latach 1991-1993.Więcej o:
Komentarze (17)
MacGyver powróci najpierw na ekrany telewizorów. A wkrótce zobaczymy go też w kinie!
Zaloguj się
 • lord-p

  Oceniono 89 razy 85

  MacGyver bez Andersona to jak Drużyna A bez starego składu... czyli wolne nawiązanie do kultowego serialu, ale bez duszy i ciała

 • bukaj22

  Oceniono 53 razy 47

  Mac Gyver bez Andersona jest nic nie warty.

 • zbycho52

  Oceniono 31 razy 31

  W Polsce wroci w TV Zaczarowany olowek.

 • glomek

  Oceniono 20 razy 18

  "Dowiemy się, jak dwudziestokilkuletni MacGyver został zwerbowany do tajnej organizacji"
  w oryginalnym serialu pokazano jak MacGyver zastępując J.Doltona za kolkiem taksówki spotyka pierwszy raz Peta Thorntona i nie jest tam 20kilku letni, tylko taki sam jak w reszcie serialu. więc troche sie to nie bedzie trzymało kupy.

 • rasta-mw

  Oceniono 15 razy 9

  "Ostatnia misja MacGayver'a". Angus wsiadł do samolotu rządowego, na pokładzie najważniejsze osoby pewnej republiki bananowej. Celem ich podróży jest stare wojskowe lotnisko, gdzieś na peryferiach dużego postkomunistycznego państwa. U celu podróży, okazuje się, że pogoda nie sprzyja lądowaniu. Jednak wylądowanie na tym lotnisku jest dla wataszki być albo nie być,. Piloci nie chcieli wylądować, nawet ich przełożony mimo, że pod lekkim wpływem karaibskiego rumu wolał by skierować samolot na lotnisko zapasowe. Wtem rozległ się dzwonek telefonu satelitarnego, brat wataszki, faktyczny przywódca, głosem nie znoszącym sprzeciwu rozkazał wataszce lądowanie.
  .
  Ciąg dalszy ostatniej przygod Angusa MacGayvera w TVP podczas obrad komisji d.s. katastrofy wiadomo jakiej.

 • jakis_gosc01

  Oceniono 6 razy 6

  Z innym aktorem to już nie będzie to samo. Maczanie w tym palców ludzi od Szybkich I Wściekłych też nie wróży nic dobrego. Przewiduję klapę taką samą jaka była z Drużyną A.

 • login-xyz

  Oceniono 6 razy 4

  Pierwsze odcinki Stargate z Andersonem ogladalem jednym tchem. Zaisty byl ten serial. Bez Andersona to juz tylko mydlo dla dzieci..

 • mistermadmat

  Oceniono 1 raz 1

  Zawracanie du py !!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX