Powstanie 2. sezon serialu "Pakt". Zobaczymy Marcina Dorocińskiego. Ale są i zmiany

Za kamerą kolejnego sezonu "Paktu" stanie Leszek Dawid, twórca "Jesteś bogiem" o Paktofonice oraz "Ki". Zdjęcia wystartują wiosną tego roku.
W drugim sezonie "Paktu" ponownie wystąpi Marcin Dorociński w roli dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego.- Drugi sezon "Paktu" powstanie na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza - mówi Izabela Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska. Autorami scenariusza są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Akcja serialu będzie toczyć się nie tylko w Warszawie, ale również na Śląsku.

Polityka, media i biznes wzajemnie się przenikają

- W świecie, w którym toczy się akcja drugiego sezonu serialu polityka, media i biznes wzajemnie się przenikają, zacierając granice między prawdą a fałszem - mówi Anna Nagler, producent z ramienia HBO Polska.

Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark - Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Pierwszy sezon "Paktu" wzorowany był na norweskiej produkcji zatytułowanej "Mammon". Za reżyserię odpowiadał Marek Lechki. A obok Marcina Dorocińskiego mogliśmy zobaczyć m.in. Magdalenę Cielecką i Martę Nieradkiewicz.Więcej o:
Komentarze (7)
Powstanie 2. sezon serialu "Pakt". Zobaczymy Marcina Dorocińskiego. Ale są i zmiany
Zaloguj się
 • lancer7

  Oceniono 20 razy 12

  Kolejny sezon Watahy mogliby nakręcić

 • vgfn

  Oceniono 4 razy 2

  Oglądałem w napięciu cały sezon, ale po ostatnim odcinku pozostała tylko myśl, po jaką cholerę nakręcili ten serial? Pokazać przemoc i wyrachowanie, zgarnąć za to kasę. A puenta? Żadnej puenty serial nie ma...

 • pppaaappp

  Oceniono 4 razy 2

  największe rozczarowanie serialowe 2015. Niestety...

 • gr_ub_y

  Oceniono 8 razy 2

  Uwaga, ostrzegam.

  Jeżeli jesteście w połowie sezonu i wydaje wam się, że już poznaliście rozwiązanie zagadki głównej fabuły i że to chyba nie jest możliwe by o to chodziło, że za chwilę nastąpi spektakularny, zwalający z nóg skręt fabularny, to nic z tego, żaden skręt nie nastąpi i tak... dobrze się wam wydaje... właśnie to, czego się domyślacie jest finałem sezonu.

  Historyjka niewiarygodna i wyduma, postacie płaskie i miałkie.

  Ja po prostu nie uwierzyłem w pakt.

  Nikt nie uwierzył.

 • gast7

  Oceniono 1 raz -1

  Gniot straszny

 • panama69

  Oceniono 31 razy -1

  Straszliwie słaby pierwszy sezon. Wydumana i nierzeczywista fabuła. A jak widziałem czołówkę miernie podrabiająca True Detective to ...

 • sauer2012

  Oceniono 18 razy -2

  Straciłem czas oglądając I sezon, na II nie poświęcę ani minuty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX